Polecam

piątek, 13 grudnia 2013

INVESTcon GROUP S.A.                            


INVESTcon GROUP S.A. 

Spółka, która zainteresowała jednego z czytelników, działa w obszarze inwestycji i doractwa na polskim rynku kapitałowym.

Bardzo dobre wyniki po 3 Q - 2013 r. Zadziwiająco fajne zyski.
Obecna cena : 84 - 85 gr, jest atrakcyjna. Free Float - 47,65 %, kapitalizacja - nieco ponad 28 mln zł i troszkę więcej niż 33 mln akcji. Spółka pokazując ponad 4 mln zysku może zwracać na siebie uwagę.

Co ważne podmiot od jakiegoś czasu prowadzi skup akcji własnych, dosłownie codziennie dobierając po kilka tysięcy sztuk.

Póki co spółka nabyła 508101 sztuk akcji własnych, stanowiących 1,5225% kapitału zakładowego i dających prawo do 1,2905% głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki. ( espi ). Do tego dochodzi ciekawy "duży" akcjonariat.

Patrząc na wykres 5 letni, widząc wyniki i to co się dzieje wokół spółki mogę tylko napisać, że INVESTcon GROUP S.A. jak dla mnie jest świetna inwestycją po obecnej cenie. Minimum , czyli 72 gr, spółka osiągnęła w październiku tego roku i teraz powinna się wznosić, taka okazja długo nie zostanie niezauważona. Spodziewam się, że jak już sami obkupią się akcjami, będzie fajny wzrost, który ma poparcie w fundamentach i technice.

Nie sądzę, by podmiot skupował swe akcje i przepłacał, tym bardziej widząc jak je skupują, jestem zdania, że chcą na tym zarobić. Spółka jest niedowartościowana i do tego świetnie sobie radzi w trudnych czasach, zysków pozazdrościć mogą dużo więksi. W INVESTcon GROUP S.A. wszystko zdaje się mieć ręce i nogi i niebawem pewnie pójdzie na całość. Zobaczcie sobie kto posiada ich akcje, to będziecie wiedzieli, że obecny kurs jest zwyczajnie wynikiem twardej gry, ludzi, podmiotów, wiedzących jak zarabiać ogrywając innych. Nie będę się bawił w konkretne terminy wzrostów, ale uważam, że to jest spółka nad którą warto pomyśleć przed nowym rokiem.

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW

zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

foto-coslychacwbiznesie.pl

1 komentarz:

 1. Pomimo pięknego raportu spółka nadal stoi w miejscu. To co Autor napisał 3 miesiące temu jest nadal aktualne - trwa twarda gra. IDM zmniejszył swoje zaangażowanie w INC poniżej 5% (styczeń) i wyprzedaje reszte akcji przez rynek. Natomiast grupa podmiótów odkupujących, nie chce przepłacać...
  Tak to widze.
  Wygląda na to,że my inwestorzy indywidualni nie jesteśmy w stanie zaburzyć tego procesu. Przykre,ale prawdziwe.
  Taka zgrubsza wycena, mówi o 1,89 zł za akcje, co daje 120% wzrostu od obecnej ceny.
  http://www.biznesradar.pl/wycena/INC
  Takie rzeczy tylko na GPW.
  Moją jedyna bronią jest cierpliwość. Pozostaje zamknąć oczy i nie patrzeć w notowania przez 3 miesiące:) Także następny komentarz w czerwcu.
  Pozdrawiam


  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.