Polecam

piątek, 27 grudnia 2013

Mostostal Export SA - Dalsza walka

MSX zachowuje się bardzo agresywnie.

Z jednej strony mamy dalszą niepewność co do przyszłości spółki a z drugiej wiarę w ziszczenie się planów związanych z umową z Tarantogą Capital.

Obecnie stoimy pomiędzy 6 a 7 gr. Wolumen to ponad 2,85 mln sztuk. 7 gr daje aż 40 % wzrost i dziś popyt zdecydowanie rządzi...

Zapowiada się bardzo ciekawy 2014 r. Czy plany o których pisałem wcześniej dojdą do skutku ?
http://gpwinwestycje.blogspot.com/2013/12/mostostal-export-sa.html
http://gpwinwestycje.blogspot.com/2013/12/mostostal-export-sa-wielka-wyprzedaz.html

Teraz pozostaje tylko czekać na dalsze konkrety, dzisiejsze ssanie waloru może być dobrym znakiem, ale bujać to tu chyba szybko nie przestanie.

Niektórzy mówią, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Czasem jednak warto zapolować na gołąbka. Ten być może właśnie odlatuje, ale może też nas tylko podpuszczać. Spółka ryzykowna, decydujcie sami. Albo się dużo zarobi, albo dużo straci.

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW.

zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

1 komentarz:

  1. Dlaczego Polish Investment Fund sprzedał 14 mln akcji United Sa, w którym posiada 50 % ? Jakie to ma znaczenie dla Mostostalu ?

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.