Polecam

środa, 18 grudnia 2013

Mostostal Export SA - wielka wyprzedaż

                         Od ostatniego wpisu MSX zanurkował głebiej. Teraz jesteśmy pomiędzy 6-7 gr. Aktualnie kurs spada o 25 % do 6 gr. Obroty są bardzo wysokie. Wolumen to ponad 11 mln szt. !

Albo coś złego dzieje się o czym nie wiemy, albo ktoś ostro gra, lub chce zrobić stratę...

Spółka dla lubiących ryzyko, można stracić, można zarobić. Ja osobiście dobieram po 6 gr. żeby się uśrednić.  Ten poziom póki co się broni i na pewno nie jeden inwestor też tam dokupuje.

Zobaczymy czy wyjdzie coś z planów działalności poszukiwawczo - wydobywczej. Jeśli tak powinno być pięknie, jeśli nie to może być tragicznie. Jest ryzyko, jest mocna gra, są duże nadzieje i obawy.

Przy końcu sesji polało się więcej krwi, jesteśmy pomiędzy 5-6 gr. Czo przyniosą kolejne ? Czekam na odreagowanie...Być może pojawią się też informacje kto wyszedł z walory a kto wszedł. Przecież dziś przemieliło się około 5 % akcji.

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW.

zapraszam :
https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl


foto-coslychacwbiznesie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.