Polecam

piątek, 13 grudnia 2013

Nicolas Games SA - Spodziewane wzrosty
                                  Spółka ściśle powiązana z grami komputerowymi jest notowana na New Connect. NGS w ostatnich latach miał sporo problemów, co wyraźnie przekładało się na spadający kurs akcji. Obecnie spółka wychodzi na prostą, lecz ceną nadal leży na dnie. Ostatnio waha się między 2 a 3 groszami. Popyt na 2 gr, jest spory, na dziś dzień to ponad 7 mln sztuk, a do sprzedania po 3 gr. mamy troszkę powyżej 2 mln.

Kapitalizacja NGS to już tylko 8 068 655,34 zł a twórcy gry Afterfall podpisują nowe umowy, między innymi na dystrybucję swojego produktu na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Skandynawii, Beneluksu, Włoch, Hiszpanii oraz USA, Kanady i Ameryki Południowej. NGS współpracuje z firmą UIG Entertainment GmbH z Monachium.

Cena emisyjna akcji z subskrypcji prywatnej w 2013 r. wynosiła 5 gr, także w obecnym momencie jesteśmy poniżej niej. 

Uważam, że najgorsze na NGS już za nami, dzięki nowym umowom można spodziewać się poprawy wyników a to wpłynie na wycenę spółki. Nicolas Games SA miało wielkie plany i mimo perturbacji raczej z nich nie rezygnuje. Spółka była bliska zapaści, ale odżyła, tylko jeszcze kurs niech ruszy. Z pewnością ci co zbierają po 2-3 gr. nie chcą pośpiechu, tylko powoli kupują walor, bez mocnych ruchów, by sprzedać z zyskiem wyżej. W 2014 r. wzrosty są nieuniknione według mojej osobistej oceny.

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW

zapraszam :

foto-coslychacwbiznesie.pl

6 komentarzy:

 1. Przypominam, że w styczniu ma dojść do premiery Afterall w Niemczech,Austrii i Szwajcarii

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zaczną się dynamiczne wzrosty to raptownie wszyscy sobie o spółce przypomną , ale wyżej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, Majka w rozmowie z TVNCNBC w zeszłym roku sporo mówił o rynku niemieckim i amerykańskim

  OdpowiedzUsuń
 4. coś w końcu sie ruszyło bo mamy juz 6 gr.. czuje ze bedzie tu grubo w 2015.. co Autor mysli teraz o niej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdania nie zmieniam , cierpliwość znów popłaca.

  OdpowiedzUsuń
 6. pod koniec lutego jest premiera gry i jak sie spodoba to napewno bedzie 1zl

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.