Polecam

czwartek, 19 grudnia 2013

Plaza Centers NV - Bardzo przeceniona spółka. Możliwe wybicie.
Na początek polecam przestudiowanie wykresu miesięcznego i 3 miesięcznego tego waloru...

Spółka od marca spadła z 1 zł 65 gr na 25 gr, które było 4 Grudnia.

Obecnie mamy 32-33 gr, które uważam za wielką okazję. Jeśli uda się niżej to również.

297 181 703 szt. akcji i Free Float zaledwie 17,95 %, ciekawy akcjonariat.

C/WK wynosi 0.09 

Mamy spore obroty dziś ponad 2 mln sztuk. 

Grupa Plaza Centers N.V. jest deweloperem centrów handlowo-rozrywkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Rynki działania spółki to Polska, Węgry, Czechy, Rumunia czy Serbia.


Kapitalizacja nieco ponad 95 mln zł. Mam nadzieje, że to będzie dla mnie dobra inwestycja.... Pod choinkę ! Jestem gotowy poczekać do 6 miesięcy, ale mam nadzieję, że zarobek przyjdzie szybciej. Nie zdziwię się jeśli to będzie w ciągu kilku-kilkunastu sesji. Rynek przesadził z przeceną.

Polecam świeże informacje - z dziś ze spółki:

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW.

zapraszam :

7 komentarzy:

 1. Przeanalizuj sobie UNIMĘ2000 moim zdaniem ma mega potencjał odbicia tez dostała mega lanie jak widać na wykresie jak wybije powyżej 2,9 zł to zmieni się trend ze spadkowego na wzrostowy jednak myślę że warto już skupować bo ostatnio widać podwyższony volumen i są wzrosty a to dobrze wróży

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być dobrze, chwila postoju na obecnym poziomie i zobaczymy czy pójdzie w górę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Plaza wciąż rośnie :) Kto kupił gdy pisałem nie żałuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. witam Pana,doceniam prace jaka Pan robi na blogu ,cos wspanialego.
  jesli mozna prosic cos na temat Plazy obecnie,wszedlem przy 0,62 i czekam na rozwoj wypadkow.
  Jaka jest Pana droga do tak trafnych analiz ?
  pozdrawiam Pawel z Grudziadza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, dzięki za docenienie.

  Trzeba pamiętać, że ja również się mylę a jeśli miałbym mówić o jakimś "kluczu" to jest nim cierpliwość i nie zmienianie zdanie co sesję, konsekwencja no i wypracowany instynkt :) O Plazie napiszę w weekend, moim zdaniem spółka nadal ma potencjał i obecne 56 gr powinno być dobrą ceną i może dać zarobić. To, że mamy postój, korektę po takich wzrostach to normalne.

  OdpowiedzUsuń
 6. dziekuje za szybka odpowiedz.mna jeszcze czesto targaja emocje, inwestuje od 7 miesiecy,stopa zwrotu to 50%,zaczalem wylacznie od analizy fundamentalnej(o AT pojecia nie mialem )szybko jednak wycofalem sie z tego podejscia ,a teraz probuje laczyc obie analizy. swietne jest w Pana pracy wyszukiwanie niskich poziomow cenowych i trafna interpretacja wiadomosci plynacych ze spolki.Przyznam ,ze wciaz troche chaotycznie podejmuje decyzje ,brak mi w tym porzadku i systemu :))

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.