Polecam

piątek, 31 stycznia 2014

KGHM ważny moment - Może warto wejść.
Nie będę pisał czym zajmuje się spółka, bo to wie każdy. Komunikaty też są do znalezienia.

KGHM w ostatnim czasie pełza po minimach. Żeby znaleźć niższą cenę musimy się cofnąć ponad 2 lata wstecz, lecz to też był tylko chwilowy spadek. Takie naprawdę niższe poziomy cenowe są do wyszukania dopiero na wykresie przynajmniej 4-5 letnim. 

Obecne poziomy stanowią też silne wsparcie, nie będzie łatwo zejść poniżej 100 zł. Moim zdaniem musiałoby się coś naprawdę złego wydarzyć na rynkach.


Uważam, że obecna cena miedziowego giganta w okolicach 108-109 zł jest bardzo atrakcyjna i może dać zarobić jeszcze w tym roku.

Często poziomy zbliżone do obecnych były impulsem do wzrostów .

Nie widzę powodów, aby KGHM nadal spadał a nawet jeśli będzie, to w dłuższym terminie obecny poziom i tak wydaje się być bardzo ciekawy.


https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.

foto-coslychacwbiznesie.pl


5 komentarzy:

 1. Dziwne rzeczy się dzieją na IDMSA. Na pierwszy rzut oka informacja wyglądają negatywnie, ale może się mylę?

  Intakus za to zyskał animatora.

  OdpowiedzUsuń
 2. witam.
  Czy mogłabym prosić o opinię na temat podmiotu Polish Energy Partners - warto teraz w to inwestować, czy czekać na info odnośnie podziału zysku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi pani sama zdecydować. Co się stanie za chwilę wiedzą tylko rozgrywający i wróżki :) W dłuższym terminie natomiast uważam, że PEP da zarobić. Czy będzie można kupić taniej ? Być może. Jednak mając czas a go wymagają według mnie inwestycje na giełdzie jest to spółka dobrze rokująca według mnie. Decyzja o inwestowaniu musi być podjęta samodzielnie to podstawa.

   Usuń
 3. Co sądzisz o obecnych poziomach spółki Depend?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,

  Według metody którą stosuję na KGHM pojawił się sygnał kupna tak w interwale dziennym jak i tygodniowym. Ostatni raz taka kombinacja na tym walorze miała miejsce w sierpniu 2012, kiedy to kurs rozpoczął swój marsz z około 109pln do około 190pln. Powtórka mile widziana :)

  Pozdrawiam
  Maciej

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.