Polecam

piątek, 3 stycznia 2014

Sadovaya Group SA - ciąg dalszy.
 O spółce pisałem :


Wybicie było powyżej 60 gr i walor znów się cofnął , jest powyżej 50 gr. Obecnie mamy 55 przy minimalnym wzroście. 

Nie zdziwię się jeśli Sadovaya znów wyskoczy powyżej 60 gr i tym razem może już nie wrócić na obecne poziomy. Kurs może robić swoiste kółeczka, balansować pomiędzy +50 gr do +60 gr lub zaliczyć dłuższy wzrost i wyjść powyżej 1 zł.

Należy jednak pamiętać, że ta spółka niesie ze sobą jakąś niepewność, ale jeśli chodzi o samą wycenę waloru, uważam, że jest on bardzo niedowartościowany i powinien zaliczyć dobre wzrosty w 2014 r. być może już niebawem.

Niewiele akcji w wolnym obrocie, nie trzeba wielkich pieniędzy by to ruszyć i jeśli posiadający Sadovayę będą chcieli jej wzrostów nawet by sprzedawać akcje to będzie zielono.

Może też pojawić się długa hossa na papierze, ale to już zależy od informacji na temat sytuacji w spółce, które prędzej czy później do nas zawitają.

PODKREŚLAM, ŻE PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE I DECYZJE INWESTYCYJNE. I NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU I WOLNYCH ŚRODKÓW, NIE JESTEM WRÓŻKĄ OKREŚLAJĄCĄ KONKRETNE DATY SPADKÓW CZY WZROSTÓW.


foto-coslychacwbiznesie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.