Polecam

niedziela, 16 lutego 2014

Petrolinvest SA - Przełożenie terminu, więc spoglądam dalej.Mimo niejednokrotnego obracania walorem, teraz z nim zostaję. 

Spodziewam się, że mogą być spadki po przełożeniu terminu związanego z Embą, może nawet do 27 lub 23 gr. Lecz równie dobrze może być mocne zbieranie, wiele zależy od ludzi, ewentualnej paniki, ale przede wszystkim od kogoś potężnego, rozgrywającego, kto wie więcej niż szary obywatel, być może wie pod co jest to całe granie. My możemy się jedynie domyślać.

Spodziewam się również, że później wzrosty powrócą. W ostatnim czasie na tej spółce były zaangażowane duże siły, na wykresie są poważne zmiany, nie wierzę, że nie miało to i nie ma konkretnej podstawy i ja osobiście wątpię w apokalipsę.

Jeśli będą duże spadki na pewno w  miarę możliwości będę się starał jak najtaniej dokupić. 

Liczę, że nie więcej niż 2 miesiące mogą dać na tej spółce zysk, licząc od ceny zamknięcia w piątek a tym bardziej patrząc od tych ( prawdopodobnie niższych ) które mogą nas zastać.

Jak ktoś chce sprzedawać, niech sprzedaje, kupować, niech kupuje to już wasza sprawa, ja pisze tylko własne przemyślenia a każdy niech robi to co uważa za słuszne, na własną odpowiedzialność. 

Jeśli zobaczę tu niższe ceny nie będę płakał, tylko z nich skorzystam. Myślę, że później tylko czekając to może mi się opłacić. Wątpię by trwało to dłużej niż 61 dni a nawet jeśli to 2 miesiące przecież i tak byłyby bardzo krótkim okresem, pośród często długich, giełdowych inwestycji.

Spodziewam się, że udany atak na 41 gr prędzej czy później nastąpi poparty informacją, lub nawet bez niej.


https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761

CZYTELNIKU DECYDUJ SAMODZIELNIE. INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. PREZENTUJĘ JEDYNIE SWOJE OPINIE. MOJE PRYWATNE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI A SĄ TYLKO SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY. NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW. KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU. O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ. ZAKŁADAM ŻE ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE, PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ SWÓJ PLAN.

foto-coslychacwbiznesie.pl
3 komentarze:

 1. No i stało się, pała została przegięta, tak jak mówiłem :). Autor się wkurzył, bo ludzie nie znają umiaru.

  Jeśli mógłbym coś zasugerować Autorowi, to proponowałbym publikowanie tylko konstruktywnych komentarzy, a nie "co autor sądzi...", "co sądzicie...", "spółka X - tu może być odpał". Inaczej to wszystko zaczyna przypominać jakieś podrzędne forum.

  Niech każdy komentarz reprezentuje jakiś poziom. Jeśli ktoś chce usłyszeć zdanie innych na temat spółki, albo ją polecić, niech zaprezentuje swoje argumenty, fakty. Czy ludzie na prawdę myślą, że ktoś kto szanuje swój czas pochyli się nad komentarzem typu: "OIL - warto to kupić?" ?

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja dziękuję za tę wypowiedź. Nie wiem sama co zrobię, będę obserwować walor.

  OdpowiedzUsuń
 3. drogi Autorze jak tak patrze sobie na wykres to widze ze rysujemy teraz fale C korekty 1 impulsu wzrostowego z zasiegiem 27 groszy
  pozniej fala 3 najdluzsza

  ps. wiem ze nie powinienem smiecic ale dzis ladnie poszedl wig ukr _ moze by pan cos polecil pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.