Polecam

piątek, 21 lutego 2014

Vedia SA (VED)

Kolejna spółka z New Connect i zacznę od tego, że sam wykres od 2008 r. pokazuje mi, że obecnie poziom może być atrakcyjny. Walor jest w okolicach poziomów z których były wybicia. Co prawda zawsze rosło a później powoli opadało, ale uważam, że możliwy jest scenariusz podobny jak np. na B3System, gdzie mieliśmy wyznaczoną linię, były wybicia mniej więcej z tego samego pułapu cenowego i w końcu przyszły konkretne wzrosty.

Nie mniej jednak mimo, że wczoraj było troszkę taniej to obecne 37-38 gr. według mnie mogą być atrakcyjne.

Dzisiaj mieliśmy informacje o przekroczeniu 5 %. Pan Piotr Świdziński dokupił 2 mln akcji.

Płacono 40 gr za akcję. Czyli nie dużo więcej niż obecnie, ale moim zdaniem jeśli ktoś wykłada 0,8 mln zł na walor a widzimy, że historycznie jest nisko, to może być ciekawie.

Teraz pisząc to widzę 37-39 gr. więc dodaję wpis. Przeanalizujcie Vedię, sprawdźcie czym się zajmuje, kto ma akcje i jaka jest sytuacja.

Ruch na walorze już był wczoraj, dziś doszły informacje o pakietówkach i przekroczeniu.

Wczoraj była informacja o zamówieniu z Hong Kongu o wartości  367 200 USD

A tutaj strona spółki :            http://www.vedia.com.pl/

Jeszcze dodam, że są też nowe akcje serii E a ich cena emisyjna to 38 gr. To jest ważne info, może mieć znaczenie, ponieważ będzie więcej akcji i ktoś będzie miał spore ilości poniżej 40 gr. Trzeba przemyśleć sprawę.

Jak dla mnie wszystko składa się w całość i te okolice mogą być jakimś momentem wyjściowym, ale nie muszą.

Są też istotne zamówienia z Rosji.https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761

CZYTELNIKU DECYDUJ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.JA PREZENTUJĘ SWOJE OPINIE.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI A SĄ TYLKO SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.KAŻDA Z INWESTYCJI WYMAGA CZASU. O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ. ZAKŁADAM ŻE ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE, PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto-coslychacwbiznesie.pl

1 komentarz:

  1. Może być ciekawie. Trochę skoczyło więc poczekam. Może się uda.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.