Polecam

środa, 21 maja 2014

Midas 59 gr i znów duży wolumen.

Ostatnio Midas był po 52-53 gr.

http://gpwinwestycje.blogspot.com/2014/05/midas-52-53-gr.html

Dziś widzimy 58 - 59 gr.
Nadal utrzymują się spore obroty co według mnie jest pozytywne.
Dziś wolumen to już blisko 8 mln sztuk.

7 komentarzy:

 1. bloober ,polecam poczytać o spólce

  OdpowiedzUsuń
 2. A według mnie,sądzę ze ucieka ktoś z tej spółki z uwagi na wyrok NSA który unieważnił w poniedziałek przetarg na LTE i Midas moze na tym stracić.
  http://m.pclab.pl/news57674.html

  OdpowiedzUsuń
 3. pytnie nieco z innej beczki. Prosilbym o komentarz dot. spolki PGM. spolka mocno zdolowana ostatnio. a wiem ze z tego koszyka spolki autor preferuje. z gory dziekuje i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj autorze:)Co myślisz o JDB ma szanse na wyższe poziomy?Raport za 1 kwartał wygląda całkiem obiecująco:)Cena wydaje się śmieszna za papier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z czasem ma na pewno myślę, że w ciągu roku 10 gr będzie.

   Usuń
 5. Czyli spółka ma duży potencjał wzrostowy,wystarczy uzbrojć się w cierliwość.Z drugiej strony wystarczy 40tys pln żeby zebrać z prawej strony wszystkie akcje po 0,04pln:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemuu tu pisze sie nie na temat pod Midasem nie o Midasie?
  Ktos ucieka a Ktos zbiera papier.Na powtórce przetargu Midas napewno na tym nie straci.To że przetarg unieważnili to nie wina MIdasa ,tylko biurokracji.Infrastruktura zbudowana z rezerwacji nadal korzysta.A jak by mu chcieli zabrac rezerwacje to bedzie proces sądowy toczący sie wiele lat i grożacy duzym odszkodowaniem dla Midasa.
  NIe widzę tu żadnego zagrożenia.Jedyne zagrożenie to to ,że wypadnie z runku głównego na dwa fixy,jak sie nie podciągniedo konca roku.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.