Polecam

piątek, 23 maja 2014

MOSTOSTAL EXPORT I NOWY DUŻY AKCJONARIUSZ

Spółka poruszana wielokrotnie:
http://gpwinwestycje.blogspot.com/search/label/MOSTOSTAL%20EXPORT

Dziś przyszła informacja od Pana Krzysztofa Jędrzejewskiego, o nabyciu przez niego w dniu 22 maja 2014 roku na rynku niepublicznym 17.563.450 akcji Spółki i tym samym przekroczył próg 5% ogólnej liczby głosów Emitenta.
Przed transakcją Pan Krzysztof Jędrzejewski nie posiadał akcji Emitenta, obecnie posiada 17.563.450 akcji które stanowią 5,13% udziału w kapitale podstawowym Emitenta oraz 5,10% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Na pierwszym fixingu mieliśmy 16 gr czyli + 6,67%

Nie zdziwią wzrosty MSX , była korekta, wyczekiwanie i mocny atak może nastąpić w każdej chwili a takie informacja jak powyższa mogą być zapalnikami.

Krzysztof Jędrzejewski to nie byle jaki akcjonariusz, warto poczytać sobie na temat tego człowieka. Duża siła w MSX, kolejna...


https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto coslychacwbiznesie.pl

4 komentarze:

 1. Autorze proszę Cię o krótki komentarz do obecnej sytuacji na Global Energy, co może być przyczyną takich spadków. Czy faktycznie chca sie obkupić przed wzrostami, czy być może zmierza to w tę samą strone co IDM ? czy jest to realne, możliwe w przypadku GE? Dziekuje bardzo za odpowiedź, będe bardzo wdzięczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że jest ktoś taki, który potrafi przekazać trzeźwe oblicze giełdy. Dzięki Tobie Autorze patrzę na ten rynek spokojniej, a Twój spokój udziela się pewnie wszystkim zaglądającym na tego bloga. Wracając do tematu, to myślę,że Pana Krzysztof wszedł w te akcje dlatego, że widzi perspektywy dla Mostostalu, a KOPEX będzie produkował maszyny do wydobycia złóż w Mongolii. Wersja optymistyczna, ale i realna. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale dlaczego od tarantogi to poszło?? czyżby faktycznie jakaś wspólna kooperacja, no i pytanie po ile to kupił??? pozdrawiam

   Usuń
 3. No i jest informacja o scaleniu, od 5 czerwca zawieszają notowania - w końcu :-) Wszystko układa się jak należy teraz tylko wystarczy czekać, kto wie jeszcze przed scaleniem powinna być podbitka :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.