Polecam

środa, 21 maja 2014

Polimex Mostostal - dobre wieści

"Sąd Okręgowy w Warszawie wydał nakaz zapłaty, zgodnie z którym Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad ma zapłacić Polimeksowi Mostostalowi 112 mln zł z odsetkami.

Wydany nakaz zapłaty jest nieprawomocny. Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad jest uprawniony do wniesienia sprzeciwu w ciągu 14 dni od doręczenia mu nakazu."

Sprzeciw wcale nie zdziwi, bo GDDKiA OD POCZĄTKU ROBI WSZYSTKO BY UPODLIĆ SPÓŁKĘ ZRESZTĄ NIE TYLKO PMX.

Do tego link z bankier.pl :
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polimex-liczy-ze-do-konca-przyszlego-tygodnia-podpisze-warunki-umowy-z-wierzycielami-3125137.html

Spółka na 2 fixingach. Walczą o wyjście na prostą. Cena 10 gr. za akcję.

Jednak mimo, że ten walor był i jest tanio to łatwo się w nim zablokować. Czy po tych informacjach ruszy w kierunku 15 gr. czy znów dodawanie do podaży wielkich zleceń zatrzyma popyt ? To już wiedzą tylko ci, którzy odpowiadają za kurs akcji tej spółki.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto coslychacwbiznesie.pl

2 komentarze:

  1. Już się ruszyło do góry. Mam nadzieję że to początek jazdy we właściwym kierunku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem nie ma się co napalać na tą informację ze względu na "słabe" wyniki. Ale na pewno warto obserwować.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.