Polecam

środa, 16 lipca 2014

Petrolinvest - Czekamy na plan naprawczy.

Wiemy już, że będzie scalenie na Oilu, ale nie uważam, żeby to była zła informacja. Spółka widocznie chce utrzymać się na parkiecie i to jest pozytywne. Niekiedy resplit pomaga ( Bioton ).

"Spółka zamierza przeprowadzić scalenie akcji. Szczegóły zostaną zaprezentowane w Programie Naprawczym, który Spółka opublikuje zgodnie z Komunikatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 26 czerwca 2014 roku. ". Spółka dostała 30 dni od dnia podania do publicznej wiadomości informacji o dokonanej drugiej z rzędu kwalifikacji do segmentu "Lista alertów", na przedstawienie nam harmonogramu :

"Są zobowiązani do przygotowania i przedstawienia do publicznej wiadomości programu naprawczego wskazującego działania jakie zamierzają podjąć w celu usunięcia przyczyny kwalifikacji, zawierającego w szczególności opis tych działań oraz harmonogram ich realizacji".

Plan naprawczy może zawierać wiele istotnych informacji. Tymczasem nadal nie została dopięta transakcja za Embę. Marzy mi się wysyp dobrych informacji.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto coslychacwbiznesie.pl

1 komentarz:

  1. W zawiadomieniu z 30.06.2014 "Umowa Kredytowa" podali informację, iż kwestią z Embą powinna się rozwiązać w ciągu 6 miesięcy. Liczę na szybsze rozwiązanie tego...

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.