Polecam

środa, 30 lipca 2014

Weedo po 19 gr ? Możliwe wybicie


Ta spółeczka potrafi pozytywnie zaskoczyć. Swoje trzeba wyczekać, ale obecna cena wydaje mi się być atrakcyjna. Niewiele akcji, kurs spada praktycznie bez obrotów. Jak na moje oko to dobrze wróży.

Wykres pro wzrostowy jak diabli.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto-coslychacwbiznesie.pl


8 komentarzy:

 1. Kto wie może i masz rację :-)
  Z tego co zauważyłem na wykresie to kurs jest od kwietnia w ostrym kanale spadkowym, który może się skończyć dopiero na 15 groszach, czyli na samym dnie
  Przychody i zyski coś dziwnie wyglądają ( zerowe i ujemne ) - wartość księgowa ujemna
  Dane finansowe z stockwatch wziąłem
  Możesz się przyjrzeć MCI jakbyś miałbyś chwilę czasu :-)
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 2. Tych akcji jest tak mało, że czekanie na 15 gr. uważam za ryzykowne. Ponieważ raczej nie będzie ton papieru do kupna na tym poziomie. Tutaj, żeby mieć trochę Weedo trzeba uważam zastanowić się nad szerszym przedziałem kupna. Według mnie 15-22 gr jest konkretny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zresztą jeśli Weedo wybije to podejrzewam, że 40 gr będzie ceną która da jeszcze zarobić.

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym temacie nie zgadzam się z Autorem.
  Spółkę obserwuję od jakiegoś czasu i nie rozumiem pod co ma rosnąć. Bardziej prawdopodobne jest zamknięcie działalności ;)

  Dwie daty:
  7.04.2014 r
  Raport roczny za rok 2013: strata 350 143 zł (również strata w 2012), ujemny kapitał własny, podjęcie decyzji o kontynuowaniu działalności przez co najmniej 12 mc od 8 stycznia 2014 r.

  14.05.2014 r
  Raport okresowy za I kwartał 2014 r.: praktycznie brak działalności, poszukiwanie inwestora

  Zatem spółka ma straty, ujemny kapitał własny, nie prowadzi działalności i ciągle poszukuje inwestora.

  Raport za II kwartał 2014 r. ma być 14 sierpnia, poczekamy, zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Górne widły.
   Spółki to nie tylko fundamenty, tu często trzeba mieć wyobraźnię, bo zanim coś osiąga fundamenty, lub zanim zejdzie z giełdy potrafią dziać się cuda.
   W spółce takiej jak Weedo raport jest nieważny tu działa możliwość pojawienia się ewentualnego inwestora, ponieważ przy 20 gr. kapitalizacja była tak niska, akcji zostało tak niewiele , że pewnie wystarczyłby zwykły list intencyjny , aby zrobić szał.
   Niektóre spółki są czasem tak tanio, że jako miejsce na giełdzie są dobrą inwestycją...
   Pod co rośnie Weedo ? Nie wiemy, ale widzieliśmy już w tym roku, że rosnąć potrafi a akurat wykres schodząc znów na 19 wczoraj wyrysował nam możliwość wybicia i czasem się trafi.

   Usuń
  2. Ewentualny inwestor to już inna bajka bo jakby się pojawił to będzie + 1 zł pewnie przed ewentualnymi emisjami, które byłyby możliwe.
   Na teraz jesteśmy tu w fazie jakby oczekiwania na coś pozytywnego, lub prób uwalniania się z akcji, ale do tego też przydałyby się wyższe poziomy.
   Także każdy co ma, niech trzyma rękę na pulsie, bo wiele rzeczy jest niejasnych. Może warto będzie wyjść na + 50 a może na + 250 %.
   Nie mamy poufnych informacji, nie wiemy na ile ewentualne rozmowy z potencjalnymi inwestorami są posuniete i nie oczekujmy, że ktokolwiek powie nam dokładnie kiedy na czym wciskać kupno a kiedy sprzedaż, czy to nie byłoby zbyt proste ?

   Usuń
 5. Ja myślę, że to jeszcze poleci na 50 groszy

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.