Polecam

piątek, 22 sierpnia 2014

EBC Solicitors SA (EBC) - Moska zakupił akcje.

Mała spółka z New Connect i dziś info :

"Zarząd EBC Solicitors S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 22 sierpnia 2014 roku Emitent powziął informację od Krzysztofa Moski ("Akcjonariusza"), który na podstawie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz.U. 2005 nr 1539 z późn. zm.) zawiadomił, iż w dniu 20 sierpnia 2014 roku dokonał na podstawie umowy cywilnoprawnej, nabycia 225.000 akcji Emitenta o łącznej wartości nominalnej 22.500 zł. Przed dokonaniem powyższych transakcji Akcjonariusz nie posiadał akcji Spółki. Po dokonaniu powyższej transakcji Akcjonariusz posiada 225.000 akcji Spółki, reprezentujących 7,5 proc. kapitału zakładowego Spółki oraz 7,5 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki. Akcjonariusz poinformował, że nie istnieją podmioty zależne od Akcjonariusza posiadające akcje Spółki, a także osoby, o których mowa w art. 87 ust 1 pkt 3 lit c ww. ustawy o ofercie o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych. Akcjonariusz poinformował, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie wyklucza bezpośredniego oraz pośredniego zmniejszenia lub zwiększenia swojego zaangażowania w spółce EBC Solicitors S.A."

źr.onet.

W 2013 r ta spółka miała bardzo ładny zysk netto.
Kapitalizacja to jedyne 4,x mln zł.

Taki akcjonariusz dobrze wróży.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto-coslychacwbiznesie.pl

3 komentarze:

  1. Przyszły tydzień powinien być bardzo dobry.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe po ile Moska brał akcje... Osobiscie mam miłe wspomnienia z tym inwestorem. Kiedyś jak wszedł w Polskie Jadło to w tydzien zarobiłem 100% a mogło byc nawet 150% tyle że jak skonczyło PJ to każdy chyba pamięta :) Ale naszczęscie mnie już to nie dotyczyło. Ogólnie rzecz biorąc kupno teraz akcji to okazja i uważam że w krótkim czasie przebijemy 2zł ale jak bedzie to czas pokaże.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.