Polecam

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Uboat-Line S.A. po 1,5 zł ? ( UBT )

Cena 1,50 zł, którą widzę na akcjach Uboat-Line S.A. wydaje się być bardzo atrakcyjna.
W obrocie niewiele akcji, spore spadki a czy są ku temu podstawy ? Niech każdy z was sam oceni.
https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto-coslychacwbiznesie.pl

26 komentarzy:

 1. Szczerze, myślałem że po piątkowej sesji nastąpi stabilizacja kursu na poziomie 1,70-1,80zł. Dzisiejszy zjazd na dość dużym jak na ten walor wolumenie jest dla mnie niespodzianką. Wycena jest jeszcze bardziej kusząca, niż w momencie w którym wspomniałem o tej spółce przy okazji innego postu. W piątek kurs też zanurkował do 1,50zł. Dziś też nie chce przebić mocniej tego poziomu. Możliwe, że to jest najniższy poziom jaki sypiący/skupujący sobie wyznaczył. Walor ma dużo do odrobienia i odreagowanie spadków musi nastąpić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mozna skubac powoli, chociaz z drugiej strony nadal ktos sypie z ukrytego dopoki nie sie nie wysypie to jest szansa na jeszcze nizsza cene ale to i lepiej bo im wiecej spadnie tym odbicie powinno byc wieksze a przynajmniej szybciej odbije bez kiszenia sie, bo cena juz sie robi atrakcyjna patrzac pod wzgledem wskaznika c/z, w dluzszym czasie mozliwe jest znow tu do osiagniecia spokojnie 5zl lub wyzej..

  OdpowiedzUsuń
 3. Nad spółką wisi teraz kwestia wykupu obligacji serii A tego września oraz pozostałych większych serii w przyszłym roku. Wykup serii A powinien odbyć się bez problemu i stanowić pozytywny bodziec do wzrostów. Trudniej będzie z kolejnymi wykupami, lecz jeśli 2014 skończy się z dobrą rentownością to nie będzie problemu z częściowym wykupem i refinansowaniem kolejnych serii. Bo nie wierzę, żeby mieli kasę na pełen wykup.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam myślałem dobrać troszkę papieru ale ten sypacz na ukrytym potrafi zniechęcić do zakupu....Moim zdaniem wychodzi jakiś większy akcjonariusz ze spółki...

  OdpowiedzUsuń
 5. Amunicja sie nie konczy... A tymczasem podkupiłem troszke akcyjek TPILKA w cenie 14gr (srednia 16) i jak nasz Autor uważa? Warto?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam Wszystkich:)Jeżeli chodzi o New Connect podoba mi sie spółka CUBAITG ładnie odbiła z poziomu 0,36-0,54:)Natomiast UBOALINE,KOPAHAUS jak na razie podaż masakryczna:(Ja pilnuje chemos-serwis w piatek ma być raporcik za pierwsze półrocze 2014r.Spółka podpisała w tym roku konkretne umowy z Synthos..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kopahaus dzisiaj stoi w miejscu, co cieszy.
   Za to Admiral nadal pikuje :(
   A Uboatline ... sam nie wiem - wczoraj zastanawiałem się, czy sprzedać Biomax i kupić UA - ale sam nie wiem...

   Usuń
 7. Szkoda że autor nie zdecydował się opublikować mojego poprzedniego posta zwracającego uwagę na płynność finansową spółki i przepływy operacyjne. No ale trudno. Może dlatego że zamieściłem tam linka z analizą tej spółki na fajnym blogu fundamentalnym.

  Tak czy inaczej dzisiaj spore przeceny, m.in. MSX, zero informacji i taka przecena, ciekawe dlaczego.... może jeszcze o czymś nie wiemy.

  Z kolei Telgam dzisiaj wystrzelił. Sprzedałem po 22 zanim to się jeszcze na dobre rozbujało. Celowałem w cenę 23 ( cenę do której ostatnio dwa razy dochodził i spadał), ale po wczorajszej sesji myślałem że to już koniec zachwytu i zmniejszyłem o grosza. Pewnie rośnie pod wpływem informacji o wejściu funuszu, ale ja teraz już bym nie wchodził bo wkrótce zachwyt może minąć i znowu wróci niżej do odebrania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wolumen dziś na Uboat-Line był wielki jak na taką spółeczkę.
  Tu będą musiały pójść informacje, być może ktoś wyszedł choć częściowo, ale według mnie bankructwa tu nie będzie.
  Natomiast ten spadek jeśli nie będzie bankructwa jest nieadekwatny do sytuacji.

  Dziś końcówka sesji ostatnia godzina, to już jeden poziom cenowy i mam nadzieję, że to koniec lotu w dół.

  Ja sam dokupowałbym dziś. Jeśli pierwsze wejście było po 1,5 i poleciało na okolice 1 zł to jeśli nie mamy do czynienia z bankrutem to można było zejść z ceny.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje zarobku Wojtek ciekawe po ile Telgam kupowałeś?Telgam ma ten urok że szybko rośnie ale jeszcze szybciej spada.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wydaje mi się że jeden z większych akcjonariuszy opuszcza pokład autorze.Trzeba poczekać na oficjalne informacje dotyczące zmniejszenia zaangażowania w akcjonariacie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam panowie ostatnio bardziej interesuje się rynkiem głównym przyznaje że Nc odpuściłem.Chciałem zaproponować kolejny raz spółkę z rynku głównego o nazwie ChemoSerwis Dwory sa.Widzę w spółce duży potencjał wzrostowy gdyż podpisuje umowy inwestycyjne z największymi graczami na polskim rynku,Wczoraj podpisała 2 konkretne umowy jedną z nich z Rafako a drugą z ArcelorMittal.Wiadomo wszystkim że Rafako ma portfel zamówień na około 5mld złotych także Chemos na brak pracy nie powinien narzekać.Widzę w spółce duży potecjał wzrostowy gdyż spółka moim zdaniem jest niedowartościowana.Wartość ksiegowa na chwilę obecną wynosi 63.2mln pln a kapitalizacja 26.3mln ,wskaźnik c-zysk wynosi 9.50.Dołączam również ostatnie umowy:

  Zarząd Chemoservis-Dwory S.A. („Emitent”, „Spółka”) informuje, że w dniu 26.08.2014 podpisał umowę z firmą RAFAKO S.A. („Zamawiający”) z siedzibą w Raciborzu na „Wykonanie, dostawę i montaż zbiorników oraz podgrzewacza wysokoprężnego wody zasilającej wraz z wykonaniem projektów i przeprowadzaniem nadzorów montażowych z przeznaczeniem dla kotła fluidalnego Synthos Dwory 7 Oświęcim” za wynagrodzeniem ryczałtowym netto 5.162.000,00 PLN (pięć milionów sto sześćdziesiąt dwa tysiące 00/100 złotych) + VAT. Termin zakończenia umowy wyznaczono na 30.06.2015 rok
  Zarząd Spółki Chemoservis-Dwory S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 26 sierpnia 2014 roku, otrzymał od podmiotu zależnego Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ("ZE ZEN"), informację następującej treści:

  „Spółka Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej informuje, że w dniu 26 sierpnia 2014 roku podpisała z ArcelorMittal Poland S.A. umowę dotyczącą Rozbudowania obiektu wymiennikowni w ramach przebudowy układu wody gorącej.
  Wynagrodzenie należne za wykonanie przedmiotowego kontraktu wynosi 1 860 580,00 zł (słownie: jeden milion osiemset sześćdziesiąt tysięcy pięćset osiemdziesiąt 00/100) + VAT i jest to zamówienie o najwyższej kwocie w łącznej wartości zleceń przyjętych do realizacji przez ZE ZEN na rzecz ArcelorMittal Poland S.A. w okresie od maja 2014 roku, wynosząc 7 889 102,14 zł (słownie: siedem milionów osiemset osiemdziesiąt dziewięć tysięcy sto dwa 14/100 złotych) + VAT, co oznacza łącznie spełnienie kryterium umowy znaczącej w okresie ostatnich 12 miesięcy – 10% wartości kapitałów własnych Emitenta na dzień 31 marca 2014 roku.
  Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach.
  Informacje o umowach inwestycyjnych pochodzą z oficjalnej strony firmy.Chemoserwis -Dwory S.A

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolejna spółka do monitorowania KSGAGRO. Już było o niej na tym blogu. Po dłuższym czasie została odwieszona i mamy tego efekt w postaci potężnej przeceny. Nie zdziwiłbym się, gdyby kurs poleciał poniżej 1zł/akcja. W długim terminie spółka to może stanowić dobrą inwestycje, bo kurz na Ukrainie w końcu opadnie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Weedo konkretnie spadło ale widać że bronią tych 0,20pln jak się odbije od tych poziomów kurs znowu może poszybować w okolice 0,40pln:)

  OdpowiedzUsuń
 14. A dziś Wolumen na Uboat-Line dosłownie zmiażdżył.
  Nie widzę tu nic innego jak wymiana akcjonariatu, ktoś wyjdzie, ktoś wejdzie według mnie, infa nas czekają.
  Nie ma innej opcji.
  Bankructwo ? Nie moim zdaniem, jeszcze będzie się działo. Jutro prawdopodobny +.
  Proszę nie zasypywać mi wątków, ciągle innymi spółkami, bo przestanę dodawać komentarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko z umiarem, co za dużo to nie zdrowo.

   Usuń
 15. Autorze może założysz Nowy wątek odnośnie propozycji inwestycyjnych czytelników blooga np na miesiąc wrzesień?Oczywiście jeżeli możesz nic na siłę bo to twój bloog:)A co do Uboat-Line wystarczy że sypacz przestanie sprzedawać z ukrytego to samo urośnie...Mam nadzieje autorze że zarobisz:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Wykresy i tygodniowy i nawet dzisiejszy wyrysowały wybicie, które powinno być jutro, ale do odrobienia mamy sporo :)

  OdpowiedzUsuń
 17. http://www.bankier.pl/wiadomosc/UBOAT-LINE-Uchwala-Zarzadu-w-sprawie-podwyzszenia-kapitalu-zakladowego-Spolki-w-ramach-kapitalu-docelowego-3189900.html

  OdpowiedzUsuń
 18. http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/19037-nowy-inwestor-w-uboat-line
  W tych informacjach trzeba tylko skorygować info o nowy komunikat Twinlight Finance Limited i zwiększenie udziału z 6,15% do 10,56%.

  OdpowiedzUsuń
 19. Autorze jak obstawiasz po ostatnich info zachowanie Uboat-Line S.A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1,05 jako cena może być swoistym oporem, oraz wsparciem. W dłuższym terminie te akcje będą uważam po +2 zł, ale póki co emisja po 1,05 może być barierą trzymającą kurs w granicach 90 gr - 1,30 zł. Ale wszystko zależy od rozgrywających.

   Usuń
  2. jesteśmy dzisiaj w okolicach 0,7 obrotów prawie brak, czyżby coś się kroiło???

   Usuń
 20. Wydaje mi się rysuję się nam tu formacja spodka, potwierdzona także przez wolumen.

  OdpowiedzUsuń
 21. Uboatline wyglada bardzo obiecująco ciekawe...Moim zdaniem warto mieć ten papier w portfelu akcyjnym:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam.co Autor sądzi o sytuacji w uboatline.w środę,był duży ruch na papierze,kurs się raptownie osunął po plotkach o zawieszeniu sprzedaży biletów promowych.prezes spółki natychmiast to sprostował komunikatem,że wszystko jest ok,i kurs powędrował z powrotem tam gdzie był.jednocześnie do poniedziałku 26stycznia prezes poinformował o ogłoszeniu prognozy na 2015r.Konkluzja-wyciąga spółkę komunikatem,żeby pogrążyć ją prognozą i to w tym samym czasie jednocześnie.bez sensu jak dla mnie.A co Autor o tym myśli?pozdrawiam asdar

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.