Polecam

czwartek, 11 września 2014

MSX po 1,8X - Czekam na wybicie

Niedawno było po 2,04 a teraz po 1,8x zł.

Patrzę się na wykresy i nie wiem czy dotknie 1,7x kolejny raz, moim zdaniem ta spółka teraz jest beczką prochu czekającą na iskrę...

Może będą jakieś ciekawe wieści, bo ruch w górę należy się jak psu buda, przydałaby się przynajmniej cena jaka była po resplicie tj . 3 zł i wyżej.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto-coslychacwbiznesie.pl

4 komentarze:

 1. Czekamy na Londyn do końca września

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam autora i czytelników. Ciężka sprawa na tym MSX-ie. Ja myślę żeby teraz nie oddawać, tutaj jazdy w stylu że nie może się otworzyć to normalka. Ocieranie się o 1,5-1,6 trwa kilka dni a zaraz 3,0 może być w 1 dzień. W pełni zgadzam się że kurs wyższy należy się jak psu buda, przecież na zdrowy rozum bez takich info był wyższy kurs. Dałbym sobie rękę uciąć, że po ostatnich obrotach jakieś 1,5 mln akcji w tydzień pojawi się info o zaangażowaniu. No ale tu za duży free float jest i choroba wie kto ma akcje, może być kilku pod korek jak ten ostatni co od Tarantogi kupił poniżej 5% i się nie ujawnił. Takiej konsekwencji w realizacji planu dawno nie widziałem, wszystko się spełnia. Opóźnienia w umowie były ale to normalka przy takich projekytach. Zresztą nie czarowałbym się że do końca września będzie Londyn, spokojnie mogą być opóźnienia i to raczej albo końcówka roku albo nawet wiosna. Na razie albo inwestor albo emisja albo i to i to. Jakieś inne info? Moim prywatnym zdaniem (bez naganiania) to kupno po 2,0 czy nawet 3,0 zł jest atrakcyjne.

  Polecam wątek z wyliczeniami kolegi jeśli chodzi o akcjonariat
  http://www.bankier.pl/forum/temat_msx-akcjonariat,15366123.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobaczymy jak na to info zareaguje giełda.
  http://gielda.onet.pl/msx-resources-sa-nabycie-znacznych-aktywow,18886,252356,komunikaty-detal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni będą szukać ropy jak Kulczyk w Mongolii?

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.