Polecam

czwartek, 16 października 2014

EWH - Czekając na rajd. Dziś ktoś ściągnął za ponad 30 tys jednym zleceniem.

Czasem takie transakcje są podpowiedzią.
Dziś po 4,50 ktoś wziął EWH za ponad 30 tys zł.
Cena dobra, po korekcie pierwszego wzrostu na wieść o przejęciu.
Teraz widzę 4,25-4,66
Mieliśmy w ciągu kilku tyg. dowiedzieć się więcej, także ja czekam na konkrety. Niewielka liczba akcji wiemy co potrafi.
Dziś były transakcje po 8 tys, 4 tys, ja też parę akcji za kilka stówek wziąłem, ale ten co w taką małą spółeczkę wchodzi rano za 30 tys zł może wie więcej niż my ?
Przecież przy małej płynności jeśli nic miałoby się nie dziać na takich walorach łatwo się zablokować.

No, ale ja wiem, my wiemy, wy wiecie, że czekamy na konkretne wieści, na dopięcie transakcji dzięki której EWH będzie czymś innym, czymś dużym z aspiracjami i na pewno nie będzie w obecnych cenach...

Pierwszy ruch w górę i w moment było powyżej 6 zł ale to był falstart, teraz czas na właściwy wzrost, może 100, może 200 % tak sądzę , to realne w tydzień jak tylko będą mieli to zrobić.

Tak samo jak na 2 Intellect tak tu była reakcja, korekta i ponowny , mocniejszy ruch. Tam to się dzieje i tu też powinno.
Takie zwyżki są zdrowe, to czyszczenie jakiegoś poziomu, który jest atrakcyjny , zbieranie przed startem. Jeśli komuś zależy na kupnie w miarę tanio to normalne, że pionowo nie będzie skakał, bo przepłaci.

Jedną trasę można robić kilka razy, wzrost i powolne opadanie pod ciężarem niecierpliwych i nieobeznanych graczy. Gdy rozgrywający jest zadowolony z zakupów może spokojnie windować kurs, jak najwyżej , aby sprzedać z maksymalnym zyskiem.

To tak wyjaśniam, bo zauważam, że strasznie dużo osób zupełnie nie czuje takich rzeczy. Większość bije brawa gdy są widły a na korekcie mają myśli depresyjne, dla mnie to niepojęte, ale tak jest, to widać na forach i może moje gadulstwo komuś z was czasem pomoże. O to chodzi, tylko o to...Chyba odzyskałem wenę do prowadzenia tego bloga, to jak na walorze. Dynamika, stagnacja, pozdrawiam :)

Właśnie jakieś 3 tyg. zleciały ...Kilka to chyba nie 8 ? :)

http://gielda.onet.pl/planowane-zamkniecie-transakcji-odwrotnego-przejecia-emitenta-w-przeciagu-kilku-tygodni,18886,253168,komunikaty-detal

1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.