Polecam

czwartek, 23 października 2014

Imagis już po 90 gr.

Na spółce dzieją się bardzo dziwne rzeczy.

Sam już nie wiem do czego to prowadzi, ale to są jakieś niesmaczne jaja :

http://www.bankier.pl/wiadomosc/IMAGIS-Utrata-posiadania-istotnych-aktywow-7219490.html

Widzę 90 gr i przyznam, że kusi mnie ta cena, ale te informacje sprawiają, że mam wrażenie, że coś jeszcze może wylecieć niefajnego.

Cena jeśli chodzi o tę spółkę ( wyniki, renomę ) bardzo atrakcyjna.

Cena jeśli chodzi o sytuację w spółce, konflikt, informacje, które śmierdzą sądami itp. nadal ryzykowna.

Ja jednak i obserwuję i bawię się na tym walorze, gdy widzę po - 30 %.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=tn_tnmn

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA.BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

foto-coslychacwbiznesie.pl

5 komentarzy:

 1. Niezły burdel mają w spółce. Pojawiło się kolejne info o przedłużeniu zawieszenia prezesa. Warto przyglądać się spółce, ale z dużą dozą ostrożności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiepsko to wygląda póki co. Zobaczymy jakie będa kolejne ruchy.
  http://www.biztok.pl/biznes/Gieldowa-spolka-odwolala-prezesa-a-potem-sie-zorientowala-ze-brakuje-12-mln-zl_a18408

  OdpowiedzUsuń
 3. Poproszę o założenie nowego wpisu typu omówienie spraw bieżących na spółkach typu Kopahaus, Uboat, YellowHat, JDB, Minox i inne ciekawe. Proponuję jeden wątek pod artykułem to jedna spółka, i do niej odpowiedzi. Tak żeby dobić do 1 000 000 wyświetleń. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybka lekcja odbyła się na Imagisie. Akurat tutaj nie trzeba było czekać, ale zasada jest ta sama. Można było kupić poniżej 2 zł i poniżej 1 zł.

  Teraz widzę 1,64 zł. Wzrost 40 % Także jeśli ktoś brał np 1,9 i 0,9 gdzie im taniej tym wierząc w spółkę średnią zbijamy większą ilością , jest już na plusie. Jakby się bał mógłby zarobić wychodząc.

  Nie mówię o tych którzy po dziwnych info zaginięcia papierów sprzedali, odkupili taniej, bo tak tam trzeba było zrobić, są informacje, które mówią, że spadek jest murowany i ta była jedną z nich.

  Trzecia grupa, która brała poniżej 1 zł ostatnio ma świetny zarobek w %

  OdpowiedzUsuń
 5. "Zarząd spółki pod firmą Imagis S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”, „Spółka”) niniejszym informuje o otrzymaniu w dniu dzisiejszym, tj. 31 października 2014 r. przez urzędujących członków Zarządu Spółki, pakietu dokumentów od pełnomocnika zawieszonego Prezesa Zarządu Spółki – Pana Marcina Niewęgłowskiego, w którym według pisemnego oświadczenia pełnomocnika zawieszonego Prezesa Zarządu Spółki znajdują się papiery wartościowe na okaziciela, o których mowa w raporcie bieżącym Spółki nr 36/2014 (EBI) z dnia 20 października 2014 r. oraz w raporcie bieżącym Spółki nr 37/2014 (EBI) z dnia 20 października 2014 r.
  Urzędujący członkowie Zarządu Spółki przedsięwzięli wszelkie niezbędne środki w celu zabezpieczenia ww. pakietu dokumentów.
  Jednocześnie zarząd Spółki informuje, że kwestia oryginalności i ważności dokumentów otrzymanych w dniu dzisiejszym od pełnomocnika zawieszonego Prezesa Zarządu Spółki – Pana Marcina Niewęgłowskiego będzie przedmiotem dalszego badania."

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.