Polecam

czwartek, 30 października 2014

Kopahaus po 5 gr.

Policzcie ile ostatnio przeszło akcji i według mnie możliwe jest, że to już odbiera inwestor/inwestorzy.

5 gr. gdy ja w spółkę ani na ułamek nie zwątpiłem, jest dla mnie okazją i korzystam jeśli dają.

Na tym walorze w zależności od terminu da uważam zarobić nawet 30 gr...

Ale mogę się mylić, czas nas rozliczy.

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

16 komentarzy:

 1. 30.10.2014 3 393 252
  29.10.2014 4 885 077
  28.10.2014 1 363 546
  27.10.2014 2 618 254

  Razem = 12 260 129

  Jak to mówią, nie ma głupich pytań: czy mówi wam coś liczba 12 mln w historii Kopahaus-a? Poza tym można odnieść wrażenie że to umówione, obserwowałem chwilę i przykładowo mała gromadka czekała po 5 gr a miliony leciały po 6 gr jakby ktoś worek podstawił. Albo sypanie, potem spokój i 16:49 strzał na 1 mln sztuk.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam autorze jestem tego samego zdania.Tym bardziej że spółka podała w raporcie:
  Spółka prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z funduszami o charakterze private equity, które planują dofinansować Spółkę w formie equity i kapitału dłużnego. Rozmowy te powinny zakończyć się do końca 2014 roku. Pozyskane środki pozwolą Spółce dokonać spłaty bieżących wymagalnych zobowiązań i dokończyć inwestycje w majątek produkcyjny.
  Jednocześnie, aby przyśpieszyć proces pozyskania środków niezbędnych dla możliwie szybkiego wykupu obligacji serii A, Spółka rozpoczęła proces zbycia nieprodukcyjnych elementów majątku, to jest obiektu hotelowego zlokalizowanego w Barlinku oraz lokali mieszkalnych zlokalizowanych w Strzelcach Krajeńskich.
  Zarząd Spółki podkreśla, że dokłada starań dla pozyskania środków na spłatę obligacji serii A i zdaniem Zarządu w najbliższym czasie działania te zakończą się powodzeniem.
  Hotel w Barlinku jest spokojnie wart kilka milionów złotych plus nieruchomości w Strzelcach Krajeńskich myślę że spółka sobie poradzi ze spłatą obligacji.Tym bardziej że spółka realizuje cały czas kontrakty zagraniczne...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale przekazywanie akcji.
  Łącznie z dzisiejszą sesją do teraz od 24 Października przeszło 15,6 mln akcji już.
  Oj będzie się działo.
  Już mln sztuk latają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam, że tego my nie odebraliśmy, zwykli, nieśmiertelni :D

   Usuń
 4. Sporo akcji zebrał na niskich poziomach..Dlatego uważam że szykuje się nam podbicie na papierze...Zbiera pewnie jakiś fundusz który na dniach nam się ujawni...Ale zbiórka jest naprawdę imponująca...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zbiórka imponująca, ale dzisiejszy start jeszcze bardziej. 1,5mln w ciągu pół godziny sesji. Widać, że mocna wymiana akcjonariatu. Mówiłem sobie, że nie będę dobierać, ale nie wytrzymałem :D Liczę, że w końcu ta spółka da mi zarobić ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest powiadomienie, że Impera schodzi, ale kto wchodzi ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No poszło już do południa sumarycznie 18,2 mln akcji a czeka co najmniej 2,4 mln jeszcze. To już zdaje się przekracza ilości jakie miały fundy czy prezio.

   Dzisiaj zeszło info że Impera Capital sprzedała ok. 5 mln z 8,5 posiadanych. Można się pewnie spodziewać że sprzedała ostatecznie wszystko. Ten który odszedł z Rady Nadzorczej (A. Rogaliński) jest prokurentem w Impera, czyli wyszła Impera wyszedł i on).

   Inni którzy mają takie ilości akcji to Metope Ltd (zdaje się powiązane z prezesem Kopaczewskim) oraz sam prezes. Czyżby oni też wychodzili?

   http://gpwinfostrefa.pl/espi/pl/reports/view/3,275693
   Tym nie do końca możemy się podpierać bo mają więcej akcji niż zarejestrowane na walnym. Z walnego wynika że były spory co do uchwał i po ilości akcji mniej więcej wiadomo kto jak głosował.

   Usuń
 7. Właśnie chciałem wspomnieć o tym. Adam Rogaliński odszedł z RN więc można założyć, że wychodzą do czysta. Kolejne kilka mln ich akcji musiało się przemielić w ciągu ostatnich 2-3 dni. A kto wchodzi... do końca tego tyg poznamy informację.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze jedno, dlaczego IMPERA zdecydowała się wyjść ze spółki ze stratą na akcjach, zamiast dofinansować spółkę, żeby ta mogła choćby spłacić odsetki za obligi!?

  OdpowiedzUsuń
 9. Liczę na Mariusza Petrowicza:)Z tego co wiemy lubi inwestować w spółki budowlane a obecna wycena waloru jest śmieszna:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzisiaj chyba Impera końcówkę akcji wywaliła...Trzeba być cierpliwym bo gdy spłacą obligacje będą brali z prawej i nikt nie będzie patrzył czy jest po 6-7-8groszy dlatego nadal uważam że cena atrakcyjna:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam auta.Mam pytanko odnośnie Kopahaus.Jak autor zapatruje się na chwilę obecną na spółkę.Imperia wywaliła z mega wielką stratą.Moje pytanie jest takie.Czy faktycznie wiedzą więcej od nas i uważają że ta spółka jest bez przyszłości i będzie mega upadłość?Nikt nie jest głupi w Imperi i nie sądzę żeby sprzedali z tak duża stratą.Najpierw by podbili kurs a dopiero później wywalili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie kolega miał podbitkę, tu kurs zleciał w ciągu 3 miesięcy. Dodatkowo Impera pozyskała kolejne miliony akcji za free z tytułu wyegzekwowania zastawu, którymi dalej waliła w rynek. Ile im jeszcze zostało dowiemy się za kilka dni. O ile Impera pochwaliła się już, że puszczała w rynek akcje o tyle nie ma jeszcze informacji kto te akcje skupił.

   Usuń
 12. Zmiana terminu publikacji raportu...czyżby ktoś nie zdążył jeszcze odebrać wszystkich akcji? dzisiaj pojawiło się zlecenie kupna prawie mln akcji po 5 gr....

  OdpowiedzUsuń
 13. Widać że ktoś chętnie zbiera ten papier z rynku po 0,05pln..Być może raport za 2kwartał zaskoczy przychodami i zyskiem myślę że jest coś na rzeczy...Być może w raporcie pojawi się jakaś cenna informacja na temat nowego inwestora i spłaty obligacji?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.