Polecam

czwartek, 4 grudnia 2014

01 Cybaton 2,50 - 2,60 według mnie okazja

6 komentarzy:

 1. No tutaj jakaś masakra jest trzeci dzień z rzędu. Póki co żadnych niepokojących informacji nie ma. Może spadek przed rajdem, aby ktoś zarobił? Obserwacja wskazana.

  OdpowiedzUsuń
 2. witam.co autor myśli o dzisiejszych spadkach kursu akcji na 01 cybaton.widzę 1.99.żadnych informacji!?.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2,59 było tanio a teraz jest po prostu jak dla mnie lepsza jeszcze okazja. Uważam, że tu sam czas wystarczy i ludzie kupujący po 5 zł sporo zarobią. Nie zmieniam zdania , bo coś znów spadło, to bez sensu przecież.

   Usuń
 3. witam ponownie.wczoraj wyszło info ze spółki 01 cybaton o sprzedaży akcji przez Pana Jerzego Dmochowskiego i Jedwab Polski Sp. z o.o. w wyniku, których nastąpiło zbycie 207.117 (słownie: dwieście siedem tysięcy sto siedemnaście) szt. akcji i jeszcze jedna wiadomość cytat Zarząd Emitenta informuje, iż pozostali wiodący akcjonariusze posiadają bez zmian ilość wcześniej nabytych akcji 01CYBERATON S.A. oraz nie dokonywali obrotu tymi walorami i nie będą nimi obracać.mam pytanie czy dalej Pan uważa,że ta spółka ma "mocne fundamenty".pozdrawiam asdar.

  OdpowiedzUsuń
 4. Póki co bardzo dobry dzień dl 01Cybaton. Zobaczymy jak się zamknie ale wygląda to wszystko dobrze. Tym bardziej, że nie ma żadnej informacji, która by mogła nas niepokoić.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.