Polecam

czwartek, 15 stycznia 2015

INFOSCOPE PO 17 gr. tam może się dużo dziać.

Spółka z New Connect, borykająca się z problemami, ale uważam, że obecna cena może być bardzo opłacalna. Należy uważać, jednakże obecna wycena jest śmiesznie niska i może tu ostro bujać.

Ostatnie sesje na wysokich wolumenach, wiele akcji zmieniło właścicieli. Nawet jeśli ISC nie uda się wyjść z problemów, to przy tak niskiej kapitalizacji, małej ilości akcji, cena 17 gr może być wielokrotnie przebita.

Na ten walor zwrócił uwagę jeden z czytelników, według mnie można tu zaryzykować i sporo zyskać.

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761

2 komentarze:

  1. Nieźle buja. Dzisiaj od 15 do 30 groszy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobny przypadek jak przy spółce De Molen. Gdzie kurs w przeciągu 2 miesięcy spadł o 80% i utkwił na poziomie nominału 25gr. Ostatnie 2-3 dni duży wolumen sugerujący zmianę trendu.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.