Polecam

poniedziałek, 9 lutego 2015

Aedes SA od 68-74 gr do 2,50 zł w rokZacznę od tego co powtarzam najczęściej - Cierpliwość to jedna z najważniejszych cech w inwestowaniu.

Niebawem będzie rocznica pierwszego wpisu o AEDES

link

http://gpwinwestycje.blogspot.com/2014/02/aedes-sa-konkretna-umowa-maej-spoki.html

Na niektóre spółki czeka się dłużej, na inne krócej, niektóre wystarczy kupić i mieć czas, na innych trzeba modyfikować plan, ale giełda nie jest dla przygłupów, trzeba mieć jakąś wiedzę i pewne cechy, aby wyjść na +.

Niektórzy nigdy nie zrozumieją pewnych rzeczy, ale to ich problem. Znajdą się pewnie tacy, którym nie będzie pasowało, że nie 1000 % i nie w 3 dni ;)

Pamiętajcie, że straty są tylko wtedy jeśli sprzedajecie ze stratą, na wielu spółkach , jeśli są naprawdę przyszłościowe, cierpliwość i jak najniższa cena średnia często dają sukces. 

Im dalej trafiamy od dołka tym musimy mocniej zabezpieczać się możliwym czasem oczekiwania, niekiedy są to długie lata , oraz odpowiednio dopasowanym do nas portfelem akcji.


JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761
2 komentarze:

  1. Pięknie. Gratuluję analiz i wyszukiwania dołków w spółkach z perspektywami. Trzeba mieć prawdziwe wyczucie. Wiedza na giełdzie u zwykłego zjadacza chleba to nie wszystko. Trzeba mieć ten talent do przewidywania pewnych rzeczy, których nam zwykłym graczom nie jest dane by mieć te informacje. Jak jest rozgrywana spółka.

    Tym bardziej gratuluję.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.