Polecam

wtorek, 10 lutego 2015

Colomedica S.A. ( CLO ) 9-10 gr. Godna uwagi.
Temat niżej jeden czytelnik zapytał się o CLO po 12 gr, widzę 9-10 gr ( widły ) obecnie i myślę, że warto przyglądać się temu walorowi, przeanalizować i może ryzyko się opłaci.

Nominał 10 gr.

Ewidentni są zmiany w spółce. Czy to koniec spadków, nie wiem, ale jeśli CLO ma przetrwać to 10 gr. z nominalnej nawet w razie emisji może być jakimś zabezpieczeniem. Możliwe są odreagowania takich spadków, ale też np. ustabilizowanie się kursu w pobliżu nominału, nie mniej jednak jak CLO ma funkcjonować na parkiecie, ma działać to ta cena prędzej czy później może dać zarobić.

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.