Polecam

wtorek, 31 marca 2015

Abpol Company Polska SA (ABP) 71 gr

Nominał 1 zł

69, 70, 71 gr

Gdy spojrzymy na wykresy , tak tanio wydaje się okazją.

Warto przyjrzeć się temu walorowi.

Są nowe umowy i takie zapisy jak ten , też dają do myślenia

http://www.bankier.pl/wiadomosc/ABPOL-COMPANY-Zawarcie-umowy-lock-up-dotyczacej-akcji-Abpol-Company-Polska-7239815.html

Dziś są spore obroty

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

6 komentarzy:

 1. Mam pytanie do autora i czytelników.

  IPO SA - realizuje się kolejne odwrotne przejęcie, spółka zmieniła nazwę na Florida Investment, w skład nowo powołanej Rady Nadzorczej weszli obywatele USA z branży ubezpieczeń i nieruchomości. Kurs 3-4 grosze, nominał 0,10 zł a scalenie zaplanowane jest na 2,00 zł.

  Uwaga 1 - występuje tutaj Equimaxx LLC jako akcjonariusz znany z AOS (d. EWH) i MSI (d. Jantar) które niedawno zostały odwrotnie przejęte. To kolejna spółka. Nie wiadomo co myśleć o tych Equimaxx bo kursy przejętych spółek póki co lecą;

  Uwaga 2 - ISA jest na jednolitych na NewConnect

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CIERPLIWOŚĆ. Gdy coś jest wartościowe, często robi się wszystko, aby wyglądało inaczej. Cenne akcje mogą być dołowane i odbierane miesiącami, latami, BO SĄ CENNE I OPŁACA SIĘ TO ROBIĆ DUŻYM GRACZOM, KTÓRZY MOGĄ SOBIE CZEKAĆ , ZBIERAĆ I KTÓRYM NATYCHMIASTOWE WZROSTY NIE SĄ POTRZEBNE. ZAROBIĄ WIĘCEJ KUPUJĄC JAK NAJTANIEJ, JAK NAJWIĘKSZE ILOŚCI. Wymęczanie drobnego akcjonariatu zawsze przynosiło i będzie przynosiło im korzyści, budzenie wątpliwości = kupno na minimach od tych, którzy zwątpią. Po pewnym czasie gdy jest kilkukrotnie drożej, ludzie nadal boją się wrócić, często wracają gdy duzi realizuja zysk, tak było, jest i będzie. Wpływanie na emocje, psychikę człowieka, wywoływanie obaw to sposób na to, aby dostać coś na czym komuś zależy taniutko.

   Usuń
  2. AOS... dobrze im idzie to zniechęcanie nowe minima, historyczne w zasięgu eh

   Usuń
 2. Wyczuwam duży ruch w górę na GNG :)
  Dziś kupiłem trochę akcji ze względu na wykres AT.
  A tu proszę, po sesji jest komunikat "Porozumienie w sprawie nabycia udziałów Spółki kapitałowej". Do końca kwietnia ma zostać zrealizowane Porozumienie. Warto przeczytać.
  Trzeba być dobrej myśli, będzie się działo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. witam.widać popyt na akcje abpol.cena akcji poniżej nominału.być może ukaże się informacja o zwiększeniu zaangażowania w tą spółkę.jak widać cena poniżej 1zł,jest dla kogoś ceną atrakcyjną.wczorajsza końcówka sesji tym bardziej to potwierdziła.akcji b.mało,coś około 4mln.szt.no i tak jak autor zauważył,są nowe umowy i umowa,która blokuje sprzedaż prawie 400tys.akcji do końca 2015r.pozdrawiam asdar.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zerknijcie na Sevenet, spółka warta uwagi

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.