Polecam

poniedziałek, 30 marca 2015

Agroton 1,10 - 1,11 zł

Oczywiście Ukraina to ryzyko, ale giełda to ryzyko.

Jak spojrzymy na wykresy, widzimy , że 1,10 to cholernie tanio.

Wszystko zależy od rozgrywających, ale z takiego pułapu ma gdzie rosnąć.

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

2 komentarze:

  1. Spółka bardzo nisko moim zdaniem.Dzisiaj pojawiło się ciekawe info że jeden z najbogatszych ludzi na świecie George Soros chce zainwestować 1 mld dolarów jeśli tylko Unia wesprze Ukrajnę finansowo.
    Mam konkretne pomysły inwestycyjne, na przykład w projekty infrastrukturalne i rolnictwo. Jestem w stanie zainwestować 1 miliard dolarów. Mój wkład musi jednak generować zysk. Moja fundacja musi mieć z tego korzyść... Zaangażowanie prywatnego kapitału potrzebuje silnego przywództwa politycznego - stwierdził.
    Myślę że Agroton ma duże szanse aby ktoś w niego zainwestował bo kurs szoruje po dnie a stopa inwestycji może przynieść wymierne korzyści w postaci zwrotu z inwestycji kilkaset procent.Moim zdaniem autorze bardzo dobry typ:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Autorze w akcjonariacie na stooqu pojawił się fund TFI w akcjonariacie który posiada 5,22% akcji...Data aktualizacji informacji 27.03.2015r.Czyżby zainteresowanie spółką rosło?Zwłaszcza przez fundusze które szukają spółek niedowartościowanych...Pamiętajmy że agroton debiutował na Warszawskim parkiecie z ceną wynoszącą 29pln max...Dlatego uważam że zainteresowanie spółką będzie się zwiększać zwłaszcza przez fundusze zagraniczne..

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.