Polecam

czwartek, 16 kwietnia 2015

Dlaczego Starhedge sypie akcjami GNG ?

Uważam, że Starhedge robi co trzeba dla dobra GNG. Samo to, że sprzedają coraz taniej, aby mieć gotówkę i sprawnie dopinać przejęcia podmiotów przez GNG pokazuje wiarę w przyszłość i cenę tej spółki. Bo im oddającym na tych poziomach choćby połowę swych akcji potrzebne będą przyszłe duże wzrosty, aby odrobić straty na akcjach GNG. Być może sami zaczną odkupować w górę i docelowo będą mieli znów więcej i będzie dużo drożej.
To co robią jest lepsze od dużej, taniej emisji która często jest sposobem na pozyskanie środków. Bo jeśli nawet zbiją kurs do 10 gr a nie wyemitują ton taniego waloru, jeśli kapitalizacja GNG osiągnie nawet 1,5 mln zł a spółka wchłonie podmioty warte kilkaset mln zł to wiecie co będzie z kursem ?

Jesli nie będzie taniej, dużej emisji to obecne 20 gr nie jest przekleństwem a Błogosławieństwem, bo obecna wycena ponad 3 mln zł może zaraz dotyczyć GNG, które kupiło firmy za 100-200 mln zł łącznie np.

Rynek stopniowo będzie to gonił i tak dzięki takim 20 gr możliwe , że będziemy niektórzy sprzedawać z 10-15 krotną przebitką, bo brak emisji i dopięte przejęcia , wymuszą ceny nawet 5-10 zł.Jeśli tracimy ze Starhedge to może razem będziemy dokupowali tanio jak się da i szli na 1-2-5-10 zł ?

Myślę , że tak będzie i obecne sprzedawanie i pikowanie kursu tylko potęguje potencjał wzrsotów waloru.

EMISJA ZABIŁABY POTENCJAŁ, EMISJA DUŻA PO 10 GR ZABIŁABY WALOR I ZSZEDŁBY NA 5 GR PEWNIE.
SPRZEDAŻ CZĘŚCI AKCJI STARHEDGE BEZ EMISJI TO JEDYNIE MAKSYMALNE NACIĄGANIE SPRĘŻYNY, KTÓRA WYSTRZELI KURS JAK OKAŻE SIĘ ŻE GNG WARTE JEST 100-200 MLN ZŁ A WYCENA OBECNA BĘDZIE 3-4 MLN ZŁ.

To samo jest na United i tam jeszcze nominał 2 zł także dzięki upodleniu kursu mamy 80 gr dziś , spółkę która zaczyna mieć zyski, która chce do 7,5 mln kupić swoje akcje , której nominał 2 zł za jakiś czas będzie wsparciem...Bo tam 5-6 zł w tym czy 2016 r może nie raz dotknie lekko a emisja nawet po 2 jakaś ( nominał ) to ponad 130% od ceny dziś.

United pobiło wielu  graczy, ale teraz daje szansę zarabiania. Nawet jakbym tam stracił 90 % kasy to za 10 co zostało dziś bym znów wchodził :)

Upodlone, przecenione do granic walory, to dla strachliwych trumna na parkiecie a dla cierpliwych bankomat lub sposób na powrót do gry po wielkich stratach.

STARHEDGE DZIŚ PO 1,6 TO KOLEJNA SZANSA.

Dawno temu pisałem, że gracze zza Oceanu są dokładni, cierpliwi a spółki z nimi latami spadają czy wegetują , ale robią to po to, by po spadkach, odkupując Diament za grosze dopiero robić zyski z akcji zbierając w górę a przy tym organicznie rozwijając biznesy.

Tu szybciej będą fundamenty niż wycena zgodna z wartością, ludzie często widzieli spółki balony bez fundamentów rosnące i późniejsze mega spadki i dlatego tak się boją wchodzić gdy jest taniej niż ktokolwiek zakładał !

To samo Oil, jest 15-16 gr to nie powód do płaczu, bo teraz kupując może oddasz kiedyś za 10 zł i wyżej ? Nierealne ?

Naturalne , bo ta spółka ma aktywa takie, że już z 3 zł powinno być a nie jest, bo zbierają ile się da po cichu, tak tanio, że nikt nie chce.

W średnim czy długim terminie to takie inwestycje są wielkimi sukcesami tych, którzy brali gdy inni się śmiali...

Oil kupujesz dziś i nie robisz nic , tylko czekasz i z 5 tys zł te 100 tys za kilka lat zobaczysz.

Wspomnicie moje słowa.

Na MSX też :)

A, że zanim powstanie biznes wart miliardy są trudności i trzeba czasu - to nie powinno dziwić. Lecz często tuż przed odrodzeniem kursu wszyscy już go skreślili i sprzedali, tak tu bywa. Nawet wykresy,sygnały, transakcje, sądy, zażalenia, wnioski , słupy po Cyprach, warranty czy free float 100 %  są elementami odstraszania nas małych od akcji które rosną później po 100 czy 1000 i więcej %

Dopiero gdy duzi chcą zgarnąć zysk, są reklamy w mediach, nawoływanie, wciskanie "super waloru " który z 5 urósł na 50 zł i dopiero go zauważono :)

KUPUJ NAJTANIEJ, SPRZEDAWAJ JAK NAJDROŻEJ A NIE NA ODWRÓT !

NAWET 50 % STRATY NA WALORZE NIE SKREŚLA GO GDY PO TWEJ SRZEDAŻY SPADŁ KOLEJNE 50% I JEST AŻ ZA TANIO. TO CZĘSTO NIE PODPUCHA A OKAZJA TAK WIELKA ŻE LUDZIE MÓWIĄ NIEMOŻLIWE I NIE KUPUJĄ. TYLKO DLATEGO

ŻE JEST ZA TANIO !

DOBRE AKCJE TO NIE JAKIEŚ AUTA Z SALONU ALE TRUPY BEZ PODWOZIA KTÓRE MA ZAMIAR ODRESTAUROWAĆ JAKIŚ SPEC.

TU Z GÓWNA BAT SIĘ KRĘCI A KUPOWANIE JAK NAJDROŻEJ TO PROSTY LOT KU BANKRUCTWU.

NA SPADKI PO SZCZYTACH CZEKA SIĘ KRÓTKO BO INNI REALIZUJĄ ZYSKI NA WZROSTY PO MINIMACH CZĘSTO DŁUGO BO NA DNIE ZBIERA SIĘ TAK BY NIKT NIE WIDZIAŁ A TO TRWA. BO WYRZUCIĆ NA +100 % W JEDNEJ SEKUNDZIE JEST JUŻ PROSTO ALE UCIUŁAĆ WOREK AKCJI Z POZIOMÓW GDZIE SĄ RESZTKI A KUMACI POCHOWANI TEŻ ZBIERAJĄ ZZA WINKLA I MIEĆ NISKĄ ŚREDNIĄ TO SZTUKA I TO TU JEST INWESTYCJA, NIE GDY SPRZEDAŻ Z ZYSKIEM, TAM MAMY CZYSTĄ FORMALNOŚĆ.JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

12 komentarzy:

 1. Co do GNG to w 2 tygodnie przemielono 100% FF /poza tym co ma SHG/. Kto to bierze ? Ulica? Od 01.04 przewaliło się 12 mln akcji a SHG sprzedało "tylko" 1,7 mln akcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu akcje poukładają się na tych rachunkach co trzeba :)
   Bliżej niż dalej

   Usuń
 2. STARHEDGE S.A. skupował akcje z rynku w raporcie za IV kw. 2014 posiadał 43,03%, w raporcie rocznym 49,85%

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wygląda sytuacja po raporcie rocznym ? Potencjał jest, ale nie wiadomo jak to wszystko się teraz potoczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co robić w sytuacji na GNG przy stracie na obecną chwilę około 70 % i ratować resztki kapitału
   Czy może czekać na odbicie i zostać z akcjami nawet do 1 grosza
   Proszę o wsparcie autora w tej inwestycji

   Usuń
  2. 1. Czekałbym do walnego i ceny emisyjnej.
   2. I tak nawet jakby była 10 nie sprzedałbym na tym poziomie ( straty są tylkow irtualne )
   3. Starałbym się zejść ze średniej.
   4 był cierpliwym.
   Takie moje zdanie, zrób jak uważasz.

   Usuń
 4. Niska średnia i cierpliwość, jak ktoś chce uciekac ze stratą niech ucieka jego sprawa.
  Idzie walne nie znamy ceny, plany są według mnie niska średnia i cierpliwość zaprocentują, jak ktoś ma obawy niech wychodzi i nie marudzi, wszędzie jest napisane aby brac odpowiedzialność za swoje ruchy. Cierpliwi potrafią zyskiwać a ja nie będę nikogo prowadził za rękę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Giełda to ryzyko chyba każdy to wie. Nie każdy potrafi , brać na kaltę to co robi.

   Usuń
 5. Tak jak autor pisze- tutaj trzeba cierpliwie czekać. Do walnego tak sytuacja będzie tutaj wyglądała. Nie zdziwie się jak zjadą do 8 gr.
  Póki co nie wiemy jaka cena emisji. Info czeka na oficjalne potwierdzenie.

  Im o to chodzi, aby zebrać jak najwięcej. Ja nie oddaje poniżej 1 zł. Tutaj trzeba czekać na zysk co najmniej 2 lata. No i wtedy może być po kilka złotych.Tak jak autor powtarza nic nie ma na zaraz i natychmiast.Cierpliwi zostaną wynagrodzeni albo zostaniemy na lata z akcjami. Ja zaryzykowałem i tym cechuje się ryzyko. Można stracić i można zyskać.

  Ze spokojem czekam na informacje i czuję, że będzie tutaj jeszcze eldorado. Tak samo uważam, że na Petrolu do początku czerwca coś będzie się działo.

  Czerwiec może być naszym miesiącem.

  Spokój i cierpliwość to najlepsza postawa. Narazie strata jest wirtualna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszą mnie takie wpisy , wiele osób tylko narzeka, oczekuje, tak jakby mieli doczynienia z bankomatem, gdzie za wiele myśleć nie trzeba.
   Milion razy pisałem na tym blogu o cierpliwości, odpowiedzialności. Niestety niewiele jest takich wpisó jak twój. pozdrawiam

   Usuń
 6. Znalazłem sporo ciekawych informacji odnośnie G-Energy oraz inwestycji prowadzonej przez BioTechnology w której GNG ma 50% udziałów. Inwestycja ta dostała dofinansowanie unijne i ma zostać zakończone w listopadzie 2015.

  1. http://www.dziennikpolicki.pl/dziennik-policki-tv/2055-nowoczesne-firmy-czy-kolejne-wysypiska-niebezpiecznych-odpadow.html

  2. http://www.dziennikpolicki.pl/aktualnosci/2061-piotra-i-pawla-z-lotu-ptaka-czyli-smieciowiska-ciag-dalszy.html

  3. http://bip.police.pl/contents/content/254/3367

  4. https://www.youtube.com/watch?v=kEUx-81tTJs

  5. https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Duchowo/342313575974192?ref=ts&fref=ts

  6. https://www.youtube.com/watch?v=yuwzkkb_wAo

  7. powiązania firm i osób pomiędzy podmiotami:
  https://mojepanstwo.pl/dane/krs_podmioty/380413,g-energy

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest szulernia! Ale mogą zrobić mega jazdę!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.