Polecam

piątek, 24 kwietnia 2015

Milkpol po 22 gr. Może być kolejny silny ruch w górę. MSX 90 gr - to samo.


Milkpol
Minima tutaj to było 18-19 gr także 22 to jest bardzo nisko.

Tym bardziej, że w tym miesiącu mieliśmy wybicie, spore obroty z 24 na 34 gr.

Moim zdaniem, niebawem Milkpol może znów wystrzelić.

Oczywiście jeśli miałaby być jakaś emisja, trzeba brać pod uwagę niski nominał ( 10 gr ) choć emisyjna zawsze może być wyższa.
Niska kapitalizacja, ostatnie ruchy moga pokazywać, że ktoś tu wchodzi, lub wymienia się akcjonariat - niski free float.

MSX
Obecne ceny to dla jednych przerażenie, dla innych okazja, naprawdę nie sądzę, aby obecne problemy, przez które spółka spadła tak nisko, były powodem do paniki.

Wręcz przeciwnie brak Tarantogi , ale obecność Elektrimu , Jędrzejewskiego w akcjonariacie + nominał 12,50 ! To może być i uważam, że będzie podłożem pod wielkie wzrosty na tym walorze, które w końcu nadejdą.

Obecna cena - wynik paniki niektórych, puszczenia notowań bardzo nisko, wyczekiwania na tych, którzy nie wytrzymają ciśnienia.

Wolałbym o tym zapomnieć na wieki niż sprzedać teraz !

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl
3 komentarze:

 1. to co się dzieje na MSX jest zbyt piękne, biorę ile mogę !

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie.Mam pytanie do autora.Co Pan sadzi o spolce aleja samochodowa.Moim zdaniem spolka wyglada dosc ciekawie.Niewielka ilosc akcji.kurs odbil sie od dna i obecnie ma miejsce korekta ostatnich wzrostow.Kurs w okolicach 30gr to mysle ze tanio zwlaszcza ze wartosc ksiegowa to jakies 1,2zl a nominal to 1zl.Spolka zamierza wydac 16mln. zl na nowe projekty a to 10 razy wiecej niz obecna kapitalizacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten nominał 1 zł i wyżej w końcu Aleja osiągnie, tak ją trzymają nisko latami, ale to się kiedyś skończy trzeba być cierpliwym. Do 25-28 może zejść w korekcie, ale nie musi, na dłużej to uważam dobra inwestycja.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.