Polecam

czwartek, 30 kwietnia 2015

Weedo 24-25 gr


24-25 gr w korekcie po wczorajszym wzroście to nadal dobra cena. Ten walor lubi ciszę, ale ostatecznie połamie kolejne poziomy.

Nie zapominajmy, że akcje serii F były po 2 zł !

http://www.bankier.pl/wiadomosc/WEEDO-SA-Zakonczenie-subskrypcji-akcji-serii-F-Emitenta-7238547.html

Jeszcze bedziemy śmiali się z obecnych poziomów cenowych gdy walor wejdzie na złotówki. Cierpliwi powinni zostać wynagrodzeni.

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

5 komentarzy:

 1. Witam, Autorze co myślisz na temat notowań Radpola ? Wg. mnie ciekawy moment na zbieranie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy to dno, ale uważam, że na dłużej ta spółka powinna dać zarobić. Mają strategię , przejmują, w końcu powinno to przynieść rezultaty. okolice 6 zł wydają się być dobrą ceną.

   Usuń
  2. Chciałbym spytać jak autor widzi wydobycie ropy i gazu przez Petrolinvest przy obecnych cenach tych surowców. W raportach zakładali cenę za ropę ok 100 dol a gazu 5 dol

   Usuń
  3. Ceby były są i będą zmienne, to nie ma żadnego znaczenia. Jak będą wydobywać to obecne ceny akcji będą wręcz nierealne, ludzie będą łapali się za głowy, że takowe były. Teraz kurs zablokowany, ale też bym się nie dołował, czasem warto zaryzykować, uda się , albo nie , trzeba umiec brać swoje decyzje na klatę.

   Usuń
 2. Jeśli jedziemy już nie na temat to jest info na MEWA
  http://www.attrader.pl/pl/akcje/MEWA/komunikat/ESPI/zawiadomienie-o-zmianie-udzialu-w-ogolnej-liczbie-glosow-w-spolce-mewa-sa,20150509_222811_0000036549

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.