Polecam

poniedziałek, 18 maja 2015

Agroton 92 gr

Ostatnio było 1,1 zł teraz jest 92 gr.

Spójrzcie na wykresy, ta spółka jest nisko jak nigdy .

Nie wierzę, że tu nie będzie wybicia , dosłownie nie wierzę.

Czy jest ryzyko ? A gdzie go nie ma ?

Nikt nie mówi, że przed spółką świetlana przyszłość, jest konflikt, są straty, są problemy, ale mamy poziomy, które na tej spółce są minimami. Nie wierzę, że bez żadnych ruchów, Agroton zniknie z giełdy. Ale to jest tylko moje zdanie.

JEŚLI CI POMAGAM WYŁĄCZ ADBLOCKA. BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

5 komentarzy:

 1. Dokładnie Autorze cena jest bardzo atrakcyjna...Pamiętam jak zwalili ten papier do 1,14pln a kilka miesięcy później przebił 5,00pln.Jeżeli chodzi o ff mamy zaledwie 19% gdyż pozostali akcjonariusze posiadają łącznie 81% udziałów na stooq nie jest podany udział funduszu Jaspen który jest pod progiem 5%.Czyli w sumie daje nam to jakieś cztery miliony,dwieście tys akcji pomyślcie co można zrobić z kursem akcji jeżeli ktoś będzie chciał wejść do akcjonariatu lub tez przyjdą dobre informacje za wschodniej granicy że konflikt dobiega końca.Moim zdaniem warto mieć papiery Agrotona gdyż spółka w perspektywie kilku miesięcy może nam dać wysoką stopę zwrotu z inwestycji sięgającą nawet 200%.Pamiętajmy również że stanowi pożywkę dla kapitału spekulacyjnego który może wykorzystać niską cenę,oraz niski ff do zajęcia pozycji inwestycyjnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. No może już nadszedł czas na Agroton !!!
  Spółka totalnie zdołowana, więc jest szansa na spor wybicie.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Kommiersant": Rosja już nie blokuje umowy UE-Ukraina
  Wczoraj, 19 maja (11:39)
  Rosja nie blokuje już umowy o stowarzyszeniu Ukrainy z Unią Europejską - podaje we wtorek dziennik "Kommiersant", wyjaśniając, że weźmie ona udział w negocjacjach, które utorują drogę do wejścia w życie handlowej części tego porozumienia 1 stycznia 2016 roku.


  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-kommiersant-rosja-juz-nie-blokuje-umowy-ue-ukraina,nId,1735723#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  Jak dla mnie bardzo dobra informacja:)Co myślisz autorze o tym info?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj piękny obrót i spory wzrost do poziomu 1,19 pln.Widać po obrocie wynoszącym 160tys że papier jest ostro zbierany...Ciekawie jakie zamknięcie będzie w piątek na papierze?

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafione. Spółka rośnie !

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.