Polecam

piątek, 24 lipca 2015

Agroton ostatnio był po 92 gr, teraz widzę 1,30 - 1,34

30 marca 1,10 - 1,11
http://gpwinwestycje.blogspot.com/2015/03/agroton-110-111-z.html


18 maj Tutaj było 92 gr
http://gpwinwestycje.blogspot.com/2015/05/agroton-92-gr.html

Po pierwsze to kolejny przykład pokazujący, że jak spółka jest tanio ( 1,10 ) to nawet spadek na 92 nie szkodzi a wręcz przeciwnie JEST OKAZJĄ DO WEJŚCIA LUB ZMNIEJSZENIA ŚREDNIEJ.

Trzeba być cierpliwym i wierzyć w to co się posiada, ta wiara w walor, stopień pewności musi rzutować na to jaką częścią portfela akcji on będzie. To już według własnego uznania, skłonności do ryzyka, wiedzy, wizji przyszłości spółki.

Wczoraj były duże obroty, dziś też, obecnie 1,34

Sądzę, że tu poziomy mogą być wielokrotnie wyższe, ale nie wiadomo czy to już niebawem, czy będą wahania. Zawsze też trzeba pamiętać o konflikcie.
Trzeba na stałe wyjść powyżej 1,51 , kiedyś to powinno nastąpić.

Sądzisz, że spółka ma przyszłość - inwestujesz, jeśli nie masz pewności ani cierpliwości, po co wchodzisz ? Żeby narzekać, płakać ? Chcesz to sprzedaj, tnij stratę, twoja sprawa, twoje ruchy, decyzje.

CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE. INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl


3 komentarze:

 1. STARHEDGE coraz niżej myślę że zjeżdzają tak aby zebrać jak najwięcej w okolicy 1zł a potem odbicie.A ty jak sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Petrolinvest poprzez Prokom spłaci zadłużenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że Starhedge ma dużą szanse ruszyć na północ tym bardziej że zbliża się dzień dokończenia WZZarząd Spółki Starhedge S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Emitent") informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki podjęło w dniu 15 lipca 2015 roku uchwały, których treść stanowi załącznik do niniejszego raportu. Ponadto Zarząd informuje, że podczas obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Przewodniczący Walnego Zgromadzenia zgłosił wniosek o uchwalenie przerwy w obradach do dnia 30 lipca 2015 roku do godziny 12:00.A.
  Jest duża szansa że może zacząć się ruch na tym walorze przed 30.07.2015r

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.