Polecam

czwartek, 16 lipca 2015

CUBE.ITG ( CTG ) : Dopiero było 2,62 a już jest 4 zł


10 dni temu było 2 zł 62 gr

http://gpwinwestycje.blogspot.com/2015/07/cubeitg-sa-ctg-262-warta-uwagi.html

Już widzę 4 zł i myślę, że ta spółka w przyszłości będzie chodziła powyżej ceny ostatniej emisji tj. 5 zł, ale korekty mogą być, to oczywiste.

Od 2,6x już teraz można realizować ciekawy zysk.

Ale na dłużej i 4 zł powinno być dobrą inwestycją, tym bardziej jeśli zrobiliby jeszcze sytuację , że można będzie dobrać taniej.

Oczywiście lepiej było brać po 2,6, kto kupił raczej nie żałuje

BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

5 komentarzy:

 1. no wielki szacunek ladnie poszli ja sprzedalem 4,84 wczoraj,masz jakas kolejna perelke pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorze piękny wzrost na Cuba itg ludzie sporo zarobili na tym papierku:)Zastanawia mnie sytuacja na Agrotonie mieliśmy sporą podbitkę z 0,92pln do 1,21pln.Chciałem zapytać czy papier ma szanse jeszcze podskoczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że ma, przecież nic się nie zmienia oprócz czasu, który często gra na naszą korzyść. To nie jest tak, że coś ma potencjał a za jakiś czas nie ma, jak nic się nie zmienia praktycznie. Cierpliwość albo jak ktoś chce niech zostawia idzie gdzie indziej

   Usuń
 3. Mewa -> Polymex
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/fundusz-cd-capital-partnerem-prairie-mining-przy-budowie-kopalni-na-lubelszczyznie/wsnbqy
  i w to wszystko zamieszane MSX.
  Będzie się działo !

  OdpowiedzUsuń
 4. do ilu przewidujecie korekte na cube.itg pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.