Polecam

środa, 23 września 2015

01 Cybaton ma 9,90 % akcji Boruty . 01C bliskie wybicia.

Te akcje na minimach wciąż ktoś zbiera. Powoli, ale tak wiecznie nie będzie.

Do 30 Września nowa strategia. 01C rośnie w siłę, kupują akcje innych spółek.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/BORUTA-ZACHEM-S-A-Przekroczenie-progu-5-w-ogolnej-liczbie-glosow-w-Spolce-7278922.html

Widzę 2,68 - 2, 69 i zobaczymy jaki kurs będzie za miesiąc :)

Cierpliwość to podstawa, ale tu długo raczej nie potrzymają na tym poziomie. Kto miał oddać praktycznie już oddał, inni ładują tą piękną spółeczkę.

CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE. INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

4 komentarze:

 1. Możesz rzucić okiem na biomaxa i pharmenę ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Biomaxie robi się coraz ciekawiej widać że papier chce przebić barierę 0,20pln ...Ostatnio jak go opisywałeś papier chodził w okolicach 0,11pln obecna cena wynosi 0,17pln myślisz że papier ma jeszcze większy potencjał wzrostu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Biomax ? Mój ulubiony :)

  Ostatnio przedobrzyłem i nie sprzedałem na szczycie ( 0,37zł ), ale teraz też nie oddam taniej niż 0,40.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowa Seria kosmetyków Biomax nowej serii Emolliere obejmuje na chwilę obecną 4 różne produkty: Delikatny Żel Myjący 400 ml, Emulsja do ciała 400 ml, Krem barierowy 40 ml, Krem specjalny 75 ml, z przeznaczeniem dla osób z ciężkimi problemami skórnymi jak AZS (atopowe zapalenie skóry), gdzie skóra jest wrażliwa, trudna w pielęgnacji, narażona na działanie ciężkich warunków zewnętrznych. Od ostatniego kwartału 2014 roku na rynku dostępne są także mniejsze pojemności produktów: Delikatny Żel Myjący 200 ml i Emulsja do ciała 200 ml Spółka sfinalizowała także prace nad opracowaniem receptur kolejnych dermokosmetyków.Być może przychody będą duże wyższe dzięki nowej linii kosmetyków...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.