Polecam

poniedziałek, 21 września 2015

IFSA po 56- 60 gr. Nominał to 80 gr, spółka od Patrowicza

Minęło już trochę czasu odkąd w Grudniu 2014 r. IFSA spadło w okolice 1 zł i tak schodzi sobie niżej, czasem podskoczy. Patrowicz potrafi trzymać kurs swych spółek całymi latami, ale gdy przychodzą wzrosty to są kosmiczne. Cena poniżej nominału jest atrakcyjna, trzeba cierpliwości, uważam, że spokojnie można to zbierać i czekać. Tutaj nie ma co nastawiać się, że urośnie za moment, bo kiedy urośnie wiedzą ci, którzy sterują kursem, ale prawdopodobieństwo, że zarobimy, jak będziemy cierpliwi i nazbieramy dużo ze średnią poniżej 1 zł jest spore.

Kapitalizacja, to już tylko niecałe 6,5 mln,. Czy może jeszcze spadać ? Może, ale nie musi, grunt, to , że cena już jest bardzo atrakcyjna. Niejeden tu był, niejeden wyszedł, ale zawsze można wrócić, bo im dłużej trwa czas oczekiwania, tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu ruszą z kursem ku górze.

CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE. INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

3 komentarze:

 1. Molmedica - widzieliście taką akcję? Spółka w upadłości likwidacyjnej a tutaj ujawnienia stanu posiadania raz po razie i nawet powołanie prezesa i rady

  http://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/MOLMEDICA/komunikaty

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak na Molmedica rusza ostra pompa :) Nominał 34 gr :D

  OdpowiedzUsuń
 3. a myślcie że jaki jest potencjał wzrostów na Molmedica?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.