Polecam

piątek, 30 października 2015

Apanet . Od 55 gr do 6 zł 24 gr obecnieWspominałem o tej spółce pod koniec ubiegłego roku i jest ponad 10 razy drożej, bo teraz widzę 6,24

http://gpwinwestycje.blogspot.com/2014/12/apanet-po-55-56-gr.html

12 komentarzy:

 1. Witam Autora. Bardzo trafna prognoza na firmie Apanet. Gratuluje. Zastanawiam sie nad Planet Soft, plany mieli ambitne , teraz troche cicho u nich, cena jest niska, co Pan radzi na ten temat? Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Godna uwagi. Wzrosty może powstrzymać jedynie duża tania emisja. Ale póki jej nie ma na teraz wygląda bardzo dobrze.

   Usuń
 2. Dziekuje za opinie , bardzo pomocny i ciekawy blog.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aos w odwrocie, walne o zmniejszenie kapitału... rozpatrzenie wniosku juz wkrótce. Co to wszystko oznacza dla spółki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komplikujące informacje. Jeśli to przejdzie to nominał będący tarczą przed tanimi emisjami już nią nie będzie. Pojawi się ryzyko , że będą emitować bardzo tanio, co może powodować spadek kursu. Z drugiej strony do czasu ewentualnych emisji wraz ze spadkiem kapitalizacja będzie dramatycznie niska co może być motywatorem dużych wzrostów tym bardziej , że ponad 17 mln zł ma przejść na kapitał zapasowy. Skomplikowana sytuacja i szalone ruchy w jedną i drugą możliwe. Decyzję każdy musi podjąć sam. Ja bym się spodziewał najpierw wzrostów przed ewentualnymi spadkami. Ale ja nie decyduję o kursie spółki. my nie wiemy jakie mają plany, może nie będą emitować po 10 gr a zgodnie z aktualnym kursem wtedy nie byłoby źle.
   Jednak ktoś po 10 zł obejmował.

   Usuń
  2. Na pewno potrzebują pozytywnych informacji, bo bez tego nikt nie zainteresuje się spółką czy to za 10 czy 0,10 zł ... pamiętajmy o pieniądzach z wniosku o ile zostanie rozpatrzony pozytywnie ... Milestone od którego ma pochodzić technologia już testuje swoje urządzenie. Po miesiącach bezruchu, ktoś zamieszał w tym garze i myślę że jeszcze zamiesza.

   Usuń
 4. Hawe + CFI mają pałera
  Doradcy24 zysk jest, na walnym wycofanie emisji
  United zysk jest
  Minox - wchodzi "grubas" powiązany z donem Patro?
  Cyberaton - ktoś objął 30 mln akcji po 0,40 czyli po 8,00 obecnie

  Co jeszcze chcecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy wznowią notowania POLYMETAL (MEWA) i po ile? Zaraz wystrzał na 20-30 zł za akcję czy raczej 40 groszy? Przecież to gigant w branży wydobywczej...

   Usuń
  2. Czy możecie powiedziec jak widzicie sytuacje na molmedica bo jestem w rozpaczy co tam sie wyrabia;/

   Usuń
 5. Molmedica owszem jest ryzykowna, ale ma ogromny potencjał ! Spokojnie, przecież z dnia na dzień chyba nie znikną, trzeba czekać na rozwój sytuacji a jak spółka narodzi się na nowo to 4 gr przy nominale 34 gr będzie twoim strzałem w dziesiątkę. Zależy czy potrafisz ryzykować, zalezy czy dajesz sobą manipulować, bo często spadki są tylko zwykłym straszakiem przed wzrostami. Ja uważam, że te 4 gr przebije spokojnie . Rób to co ty uważasz za słuszne, ja bym teraz nie uciekał. Może będą nowi ludzie , mocni gracze.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.