Polecam

piątek, 16 października 2015

Fly.pl ( FLY ). Czyżby to tylko korekta przed kolejnym atakiem popytu ?

Widzę 29 gr i myślę, że można zaryzykować, nie zdziwi mnie info , że ktoś mocny wchodzi , info dziś lub w poniedziałek.


CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE. INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl


5 komentarzy:

 1. witam.też tak sądzę.bardzo duże obroty były w środę.do ok.godz. 16.00 10 milionów obrotu blisko 0,50.przypuszczam,że na tym poziomie ulica się wysypała,no może też niektórzy dokupili,ale 10 milionów robi wrażenie.zobaczymy czy odbije,ale jak będzie dobre info,to już wiemy co będzie.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostry zjazd dzisiaj ale i zdecydowanie mniejsze obroty. Taka zdrowa korekta. Dogrywka jednak z ostrym braniem i zlecenie kupna 0,9 mln akcji na kilka sekund przed zamknięciem. Coś większego wisi w powietrzu.

  OdpowiedzUsuń
 3. sam wzielem fly 25-6 to to juz 50% korekty od 52 i wczorajszym fixem zebrane 27 i tez licze ze tu info sie pojawi,do ilu przewidujesz autorze odbicie na fly pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. no i brak infa,obroty zmalaly podbitka do 40gr byla co autor sadzi dalej o fly pozdr

  OdpowiedzUsuń
 5. Pożyjemy zobaczymy, może ktoś się ujawni w końcu. Chyba każdy inwestor wie, że czasem czeka się dłużej a czasem krócej. Spółka jest w fazie dużej niewiadomej, ale według mnie to co się tu dzieje może nieść ze sobą jedynie pozytywy. Znów widzę 29 gr i ponownie jestem ciekaw czy zaraz nie zmienią kierunku na wzrosty.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.