Polecam

wtorek, 24 listopada 2015

FOTA


Nominał to 2 zł a cena 55-56 gr...
Po komunikatach widać, że spółka jest coraz bliżej wyjścia na prostą.
Według mnie wielka okazja aż dziw, że ludzie tego nie widzą. Zobaczą powyżej 1 zł :)

Cena emisyjna akcji jakie chcą emitować, aby wyjść z upadłości to 2,5 zł

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,303657


CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE. INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

https://www.facebook.com/pages/GPW-inwestycje/631645910206761?ref=hl

2 komentarze:

 1. Co autor i czytelnicy sądzą o spółkach:

  * Inventi (IVT) obniżenie kapitału żeby pokryć straty, nominał akcji z 10,00 zł na 0,20 zł plus odwrotne przejęcie bo zmiana nazwy na Westin Mobilian plus dodruk 100 mln akcji po 0,20 zł

  * Advanced Ocular Sciences (AOS) obniżenie kapitału żeby pokryć straty, nominał akcji z 10,00 zł na 0,10 zł, na razie brak info o dodruku ale pewnie za chwilę będzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inventi 1,09
   AOS 2,30

   Powiem tak należy spodziewać się sporych wahań, ale jestem przekonany, że powyższe ceny w ciągu roku momentami będą bardzo zyskowne.

   Jeśli dokładnie przeanalizujemy obie sytuacje to widać nie negatywy a pozytywy, które powinny przynajmniej momentami dawać niezły zysk w przypadku zakupów po wymienionych wyżej cenach z wczoraj.

   Także coś z pozoru fatalnego niebawem może zaprocentować.
   Raczej tak będzie.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.