Polecam

wtorek, 10 maja 2016

01 Cybaton - tylko cierpliowść

Kurs obecnie to 7-9 gr a nominał 40 gr

Kapitalizacja niecałe 9,5 mln zł a :

warto przeczytać

http://biznes.pl/gielda/komunikaty-espi-ebi/01cyberaton-sa-laureatem-tytulu-geparda-biznesu-20,323455,komunikaty-detal.html

Zbierać nisko, być cierpliwym i powinno być super.

BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.
9 komentarzy:

 1. Też uważam jak autor tego bloga że 01Cybaton jest spółką niedowartościowaną i w niedługim czasie powinna dać sowicie zarobić jej akcjonariuszom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram wątek że cierpliwość będzie wynagrodzona i to zapewne już niedługo.
  pozdrowienia dla wszystkich inwestujących i odwiedzających tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam was serdecznie uważam że 01Cybaton oraz Biomass Energy są niedowartościowane.01Cybaton jest posiadaczem około 2mln akcji Biomass Energy.Spółka podpisała 2 istotne umowy które zaprocentują w najbliższych raportach kwartalnych spółki.Chciałem wam przybliżyć wyżej wymienione umowy bo myślę że będą miały wpływ na wzrost ceny akcji zarówno Biomass Energy jak i 01Cybaton.

  WIADOMOŚCI
  13.05.2016 10:30 - 24239608


  BIOMASS ENERGY PROJECT SA Istotne informacje mające wpływ na działalność Emitenta
  Raport Bieżący nr 6/2016
  Zarząd Biomass Energy Project S.A. informuje, że Emitent rozpoczął realizację pilotażowego projektu rekultywacyjnego terenów poprzemysłowych. Prace są prowadzone na zlecenie firmy CG Trans Sp. z o.o. i obejmują pełną rekultywację terenu po wyeksploatowanej kopalni żwiru. Zgodnie z wiedzą Zarządu Spółki jest to pierwsze przedsięwzięcie w Polsce polegające na intensywnej uprawie drzew na terenach kopalnianych. Dokonane zostanie nasadzenie drzew paulowni na dedykowanym i specjalnie przygotowanym podłożu. Biomass Energy Project S.A. dostarczy również system nawadniania. Inwestor dokonał wstępnych rozliczeń zgodnych z harmonogramem płatności. Opisany w niniejszym raporcie pilotażowy projekt rekultywacyjny ma być pierwszym z serii projektów tego typu, które Spółka ma realizować w kilku miejscach w Polsce i na które wpłynęły już do Spółki wstępne zamówienia. Ze względu na panujące I kwartale br. warunki przyrodnicze prace rozpoczęto w II kwartale br.

  17.05.2016 10:27 - 24266247

  BIOMASS ENERGY PROJECT SA Istotne informacje mające wpływ na działalność Emitenta
  Raport Bieżący nr 7/2016
  Zarząd Biomass Energy Project S.A. informuje, że na zlecenie klienta Kiri Biomass Sp.z o.o. z siedzibą w Pturku, Emitent rozpoczął realizację prac na 25 hektarowej plantacji produkcyjnej paulowni. Inwestor dokonał wstępnych rozliczeń zgodnych z harmonogramem płatności. Ze względu na panujące I kwartale warunki przyrodnicze prace rozpoczęto w II kwartale br.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  Co autor sądzi o TROPHYRESORT NYRT?

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  Molmedica nie ma już upadłości. Ktoś usilnie zaniża kurs oraz zbiera akcje. Co Pan myśli o tej spółce?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,
  Co autor myśli o obecnej sytuacji na Molmedica? Upadłość umorzona. Po takich informacjach powinniśmy być na 15-20 gr. Jednak według mnie ktoś usilnie blokuje wzrosty i zbiera akcje od wystraszonych.
  Myślę że w przeciągu kilku miesięcy będzie tu minimum nominał (0,35 zł).

  OdpowiedzUsuń
 7. To co się dzieje na MOLMEDICA to głowa mała, można powiedzieć wszystko na odwrót. Jeżeli przyjąć że upadłość umorzona bo tak podała spółka (co ciekawe podała to już w zasadzie półoficjalnie w listopadzie czy grudniu 2015) a teraz tylko potwierdziła oficjalnie oraz goście na forach wklejają emaile od funduszy z obligacjami itp itd to raczej nie ma podstaw do takiego kursu.

  Sory że się tak wtrybiam między wódkę a zakąskę ale szukam właśnie takiego tu wpisu autora gdzie tłumaczy on jak naganiacze urabiają ludzi, piszą takie rzeczy i wyciągają takie brudy sprzed lat nieważne czy prawdziwe czy powiązane że i święty by sprzedał. Tak samo dzieje się na CFI które ostro odjechało więc jak tylko dziś zadyszka przyszła to od razu tłumnie się zbiegli na forach ujadacze że przy lecącym kursie wszyscy zaczęli wyrzucać pkcem.

  Moim zdaniem na CFI jest zdecydowanie mniejsze ryzyko niż na MOLMEDICE, co na CFI zostało już pokazane. Natomiast na MLD dosyć spore ilości poszły po wyższym kursie i teraz na pewno sporo wystraszonych oddaje ze stratą 50%. Dzisiaj jak tylko zasypali trochę po 4gr to od razu się podstawiło 2,6 mln chętnych po takim kursie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Molmedica oczywiście nadal ma ryzyko, ale tam jest nominał 34 gr !
  Jeśli będą raporty, nie będzie powodów do zawieszeń to spokojnie będą znów dwucyfrowe grosze :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.