Polecam

środa, 8 lutego 2017

Petrolinvest

Wiele czasu poświęciłem tej spółce i się opłacało ( czego nie mogę powiedzieć o wielu innych gdzie były duże wpadki jak choćby MSX ). Ale co ważne - są rzeczy ważniejsze od pieniędzy o tym trzeba pamiętać. Porażki uczą a nasza giełda uczy brutalnie. Ja skupiam się na tym co idzie dobrze, bo nie ma sensu rozpamiętywać tego gdzie upadłeś, trzeba wyciągać wnioski i iść z bagażem doświadczeń.
Dotyczy to nie tylko inwestowania, pracy, ale głównie bycia człowiekiem. Są ludzie, którzy przypominają ci każdy upadek, ale to są głupcy, którzy nie uczą się na własnych błędach a szukają cudzych. Do niczego nie dojdziesz próbując komuś umniejszać, zmarnujesz po prostu swoje życie, próbując wyśmiewać cudze. Nie myli się ten kto nic nie robi. Apropo Oila to najlepsze chyba dopiero przed nami :) Ja mam wrażenie, że opóźniane są informacje o ogłoszeniu inwestora o przekroczeniu progów jak tylko się da, bo to spowoduje kolosalne wzrosty. Mieliśmy niedawno informacje o przechodzących akcjach powyżej 9 zł. W ostatnich miesiącach przemieliło się sporo akcji a nadal nie mamy nikogo powyżej 5 % . Jakieś jaja :) To musi się zmienić. Już jest dobrze i jeśli nie zepsuje tego jakieś KNF to powinno być super. Tak naprawdę jedyne czego się tu obawiam, to jakiś blokad od KNF. Nie wiem za co i po co miałyby być , ale jak to na naszej Giełdzie bywa różnie i czasem cholera wie o co chodzi, bo chyba nie o dobro małych żuczków. Nadal jest bardzo tanio według mnie, ale nadal jest ryzyko, chociaż ktoś te akcje zbiera... I to za duże pieniądze po cenie wyższej niż obecna

http://www.bankier.pl/static/att/emitent/2017-01/Raport_biezacy_1_2017_zal_201701131857989800.pdf

http://www.bankier.pl/static/att/emitent/2016-12/Raport_biezacy_34_2016_zal_201612301628129508.pdf
BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.