Polecam

środa, 24 stycznia 2018

Broad Gate SA (BDG)


45 gr
5,5 mln kapitalizacja a umów ogromna ilość
Sami oceńcie

BLOG JEST MODEROWANY.CZYTELNIKU DECYDUJESZ SAMODZIELNIE.INWESTUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.MOJE PRZEMYŚLENIA NIE STANOWIĄ REKOMENDACJI,SĄ SPOJRZENIEM JEDNEGO Z MILIONÓW GRACZY.TYLKO NIEKTÓRE Z WYBRANYCH SPÓŁEK POSIADAM.NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYNIKI INWESTYCYJNE CZYTELNIKÓW.O SWOICH PORTFELACH DECYDUJECIE SAMI I JA NIC NIE GWARANTUJĘ.ZAWSZE MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ SYTUACJE,PO KTÓRYCH TRZEBA ZMIENIAĆ PLAN.ZAWSZE JEST RYZYKO STRAT.

8 komentarzy:

 1. cena/wartosc ksiegowa = 0.19
  czyli spolka za 1/5 wartosci
  kolejny mocny typ
  pzdr
  capitan jack

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, zauważyłem że takie spółki jak MMS Mobimedia i BDG BroadGate mają jednego dużego akcjonariusza. Czy to dobrze? Bo można przykładowo resztę akcji wyzbierać z rynku i wycofać spółkę z giełdy. Dziękuję z góry za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę to tak , było 45 gr a jest 61 gr :) A spekulować, domyślać się mozna w nieskończoność, bo niby skąd mozemy wiedzieć co planuje jakiś akcjonariusz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam.Ebc dziś coś się ruszyło,Autorze co myślisz o spółce?

  OdpowiedzUsuń
 5. O co chodzi z tym obniżeniem wartości akcji na United i jak to się ma do kursu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Spółka będzie miała więcej pieniędzy. Nowe emisje mogą być tańsze, ale póki co ich nie ma a nowa cena nominalna i tak jest podobna do kursu obecnego. Ciągle czekanie na wielkie wzrosty

  OdpowiedzUsuń
 7. Co myślicie o sytuacji na cfi? Warto bardziej w to wchodzić mając w perspektywie taką emisję? Co prawda spółka będzie oddłużona, ale ta ilość akcji ( w rękach oficjalnie jednego akcjonariusza ) nieco przytłacza.

  OdpowiedzUsuń